Tikslas – vasara, slaptažodis – sportas

Laisvalaikis | 2015.04.13

Artėja vasara, kartu su ja ir atostogų, maudynių, saulės vonių ir paplūdimių sezonas. Lyg tos išsvajotos vasaros pranašai parduotuvių vitrinose jau ima rodytis naujausios ryškiaspalvių bikinių kolekcijos. Ir nors pardavėja suokalbiškai mirkteli, kad bikinių turi visų dydžių ir įvairioms figūroms, mūsų tai neguodžia. Dažna moteris sau prisiekia – iki vasaros turiu numesti tiek ir tiek kilogramų ir sustangrinti pilvą bei šlaunis… O ar imasi veiksmų?

„Kad pažadai sau neliktų tik pažadais būtina išsirinkti labiausiai tinkančias priemones trokštamam tikslui pasiekti ir neatidėlioti jų kitai dienai” – toks pagrindinis GOODLIFE trenerės, grupinių treniruočių vadovės, Neringos Vyšniauskienės patarimas. Verta įsiklausyti ir į kitus Neringos patarimus, tikimės, padėsiančius jus ryžtis kūno ir gyvenimo būdo pokyčiams… 

Išsikelkite sau tikslą – jis padiktuos priemones…

Geresnė savijauta? Stipresnis raumenynas? Svorio metimas? Atsakykite sau, koks jūsų tikslas ir tada bus lengviau pasirinkti treniruotes bei krūvį. Jei sportuoti norite tik dėl geresnės savijautos – jūsų treniruotės neturėtų būti tokios intensyvios, kaip žmonių besiruošiančių kokiams nors turnyrui ar intensyviai metančių svorį. 

Jei iki šiol niekada nesportavote (fizinio lavinimo pamokos mokykloje nesiskaito…) nepradėkite sportuoti vienas! 

Pačioje pradžioje svarbiausia susirasti tinkamą trenerį įdiegsiantį teisingų judesių pagrindus arba sporto karjerą pradėti grupinėse treniruotėse. Tačiau net ir užsukę į grupinę treniruotę, prieš ją būtinai pasiklauskite, koks bus treniruotės intensyvumas bei krūviai. Niekada nesportavęs arba ilgą pertrauką padaręs kūnas pradėjus sportuoti patiria šoką, todėl prie treniruočių reiktų pratintis palengva, tarkime sportuoti sporto klube pradėkite du kartus į savaitę. Jeigu po dviejų savaičių jausitės gerai, treniruočių skaičių galėsite didinti iki 3-4 kartų per savaitę. Tik nepradėti iš karto nuo 4- 5 kartų per savaitę, nes raumenys turi apsiprasti su krūviu, organizmas su stresu. Nesaikingai treniruojantis galima nepasiekti norimų rezultatų o atvirkščiai sau pakenkti. 

Ateikite į grupines treniruotes – sportuoti kartu su grupe daug smagiau… 

Grupinės treniruotės yra puikus būdas greitai ir efektyviai pasiekti teigiamų rezultatų: numesti svorio ar sustiprinti raumenyną. Ir dar – tai galimybė puikiai praleisti laiką – grupėje daug smagiau sportuoti nei vienam – bendras entuziazmas, gera komanda įkvepia ir padeda. Grupinės treniruotės gali būti ta vieta , kuri skatina bendravimą, naujas pažintis, taip pat neleidžia pasiduoti. Sportuodamas vienas žmogus gali viską mesti ir išeiti, tuo tarpu kai esi grupėje ir matai, jog visi sportuoja, atlikinėja pratimus, automatiškai ir tu pasistengi labiau, atsiranda didesnė motyvacija, paskata. 

Atraskite SAVO TRENIRUOTĘ! Tačiau neprisiriškite prie vienos, išbandykite visas, klauskite patarimo trenerio… 

Ieškote efektyviausios treniruotės? Pačią tinkamiausią treniruotę, žinoma, geriausiai parinks treneris, tačiau jeigu rinksitės patys – neprisiriškite prie vienos, pasirinkite keletą įvairesnių, padėsiančių keisti krūvį. Treniruočių ciklą susidėliokite taip, kad kiekviena treniruotė atliktų skirtingas funkcijas, pavyzdžiui, riebalų deginimo ir širdies kraujagyslių stiprinimo. Žinoma, labai svarbu renkantis treniruotes nepamiršti savo charakterio ir temperamento. Tikiu, kad GOODLIFE klube atrasite savąją ir net ne vieną – per mėnesį čia vyksta net 300 grupinių treniruočių, o tai reiškia bus iš ko įdomiai sukomponuoti jums tinkančią savaitinę sporto programą. 

Mėgstamiausia GOODLIFE narių treniruotė BODYSCULPT

Štai, keletas grupinių užsiėmimų iš GOODLIFE meniu

Joga, giliųjų raumenų, kalanetika –  treniruotės ramesnio būdo žmonėms norintiems pagerinti savijautą, lankstumą. 

Step treniruotė – vidutinio intensyvumo bei lengvo ar vidutinio sudėtingumo klasikinė step aerobikos pamoka. Ji tinka tiek pažengusiems, tiek pradedantiesiems klubo nariams, norintiems ne tik gerai ir nenuobodžiai praleisti laiką kardio treniruotėje, bet ir siekiantiems stiprinti kojų raumenis, gerinti ištvermę, koordinaciją bei sudeginti šimtus kalorijų!

Aero Dance – treniruotė, pagrįsta klasikinės aerobikos judesiais su perėjimais nuo simetrinės iki asimetrinės choreografijos, maišant šiuolaikiškus stilius, šokių judesius ir galutinai pasineriant į jausmingą šou! Skirta tiems kas mėgsta šokti! 

Intervalinės treniruotės metu jėgos ir ištvermės pratimai atliekami pakaitomis su kombinacijomis ant Step platformų. Užsiėmimas skirtas širdies ir kraujagyslių sistemai stiprinti. Mankštinantis lavinama ištvermė, stiprinami viršutinės ir apatinės kūno dalies raumenys. Taip pat intensyviai deginamos kalorijos, todėl gražėja kūno linijos, gerėja kraujotaka ir širdies veikla. Rekomenduojama vidutinio fizinio pasirengimo lankytojams. 

Lieknėjimo treniruotės – vidutinio ir aukšto intensyvumo aerobinės riebalų deginimo treniruotės, kuriose pratimai  atliekami riebalų deginimo širdies pulso zonoje. Tikslas – proporcingas kūno raumenų vystymas ir puikus koordinacijos gerinimas. Treniruotės skirtos aktyvų laiko praleidimą mėgstantiems asmenims. 

Body sculp – jėgos ir ištvermės treniruotė, kurios metu atliekami  specialūs pratimai, stiprinantys pagrindinius kūno raumenis. 

Anticeliulitinė trenirtuotė skirta stiprinti sėdmenų, kojų ir pilvo raumenis. Šios treniruotės tinka daugeliui žmonių, o ypač pradedantiesiems, ilgai toleravusiems sumažėjusį aktyvumą.

TRX treniruotės su diržais skirtos jėgos pratimams, atliekamiems tik su savo kūno svoriu. Atliekant pratimus tokiu būdu, įdarbinami viso kūno raumenys, nuolatos dirba nugaros bei pilvo preso raumenys, efektyviai dirba gilieji raumenys. 

Apsilankyk treniruotėse! Susipažink su TVARKARAŠČIU!

Būkite aktyvūs ir už sporto klubo ribų! 

Jei be treniruočių sporto klube dar atrasite laiko pabėgioti, pasivaikščioti, pasivažinėti riedučiais ar dviračiu, pašokti savo malonumui – tikiu, kad vasarą pasitiksite gražūs, tvirtesni, energingesni ir laimingesni. Sportas ir judėjimas tikrai nepašykštės jums laimės hormonų. Pirmyn! 

Grįžti į blogą