fbpx

BODY SCULPT

Įvairiapusiška treniruotė, apdovanosianti skulptūriškomis kūno formomis.

TVARKARAŠTIS NEMOKAMA TRENIRUOTĖ
"Skambant ritmingai muzikai atliksime judesius, naudojamus kasdieniame gyvenime: stūmimą, kėlimą, pašokimą, metimą, atsispaudimą, pritūpimą. Juos kartosime ir jungsime į vientisą choreografiją. Taip lavinsime koordinaciją, ištvermę, lankstumą, jėgą, sieksime, kad kūnas prisitaikytų prie fizinio krūvio ir kasdienės veiklos." Neringa Jurgutavičienė Grupinių užsiėmimų vadovė | Patirtis 30 metų

Jėgos ir ištvermės pareikalausianti treniruotė, kurios didžiąją laiko dalį praleisime su užsidegimu šturmuodami jėgos pratimus įvairioms raumenų grupėms, daugiausia kojų, pilvo stabilizatorių, šlaunų, sėdmenų, krūtinės, nugaros. Rezultatų siekti padės štangutės, svareliai, gumos, stepo platformos. Jei papildomas svoris dar vis kelia keblumų, drąsiai galėsite atlikti pratimus tik su savo kūno svoriu.

 

Ši įvairiapusiška treniruotė padės ne tik sumažinti svorį ir puikiai jaustis, ji taip pat sustiprins visą kūno raumenyną, padės palaikyti puikią fizinę formą. Treniruotės metu atliekami pratimai stiprins ir širdies kraujagyslių sistemą.

 

Kodėl BODY SCULPT?

Čia nėra didelio tempo, o treneris akylai stebi jūsų techniką, pataiso, prižiūri, koreguoja, tad išmoksite techniškai teisingai atlikti visus bazinius judesius ir padailinsite kūno formas.

 

 

 

SPORTUOK SAVO TEMPU IR REZULTATŲ PASIEK GREIČIAU

Nemokamus pulsometrus gauna visi sportuojantys: tiek grupinėse, tiek kitose treniruotėse.

 

PAPILDOMA INFORMACIJA

Trukmė: 55 min.
Intensyvumas:
Ką duoda ši treniruotė?
Jėga:
Ištvermė:
Lankstumas:
Atsistatymas:
Šią treniruotę taip pat veda: