fbpx

STEP

Deginkite kalorijas Step šokio ritmu!

TVARKARAŠTIS NEMOKAMA TRENIRUOTĖ
"Džiaugiuosi, kad Step treniruotėse dalyvauja ir pradedantieji, ir pažengę. Tiesa, pradedantiesiems tenka ilgiau ir kantriau dirbti, o svarbiausia nenuleisti rankų po pirmosios treniruotės. Ateikite vėl ir vėl, net nepajusite, kaip šoksite vienu ritmu su visais." Neringa Jurgutavičienė Grupinių užsiėmimų vadovė | Patirtis 30 metų

Step aerobika – linksma ir nereikalaujanti didelio susikaupimo, o jos metu treniruojami visi kūno raumenys, stangrinamos probleminės vietos ir atsikratoma celiulito. Šios treniruotės ne tik padeda suformuoti gražesnį kūną, bet ir stiprina sąnarius bei stuburo raumenis. Step aerobika naudojama artrito, osteoporozės profilaktikai, taip pat organizmo atstatymui po įvairių ligų ar traumų.

 

Daugelis šių treniruočių privengia, nes nemoka šokti, negali iš karto pakartoti judesių – nedvejokite, o tiesiog ateikite ir mėgaukitės. Judesius anksčiau ar vėliau išmoksta visi, čia kur kas svarbiau nepakartojamos emocijos ir energija.

 

Kodėl STEP?

Svariausia priežastis išbandyti Step užsiėmimą – šokdami jūs net nepajusite, kad dalyvaujate treniruotėje. Ir nepaisant to, jos metu tikrai efektyviai deginsite kalorijas, sportiniu režimu dirbs visas kūnas: rankos, kojos, pilvo presas ir nugaros raumenys.

 

 

 

SPORTUOK SAVO TEMPU IR REZULTATŲ PASIEK GREIČIAU

Nemokamus pulsometrus gauna visi sportuojantys: tiek grupinėse, tiek kitose treniruotėse.

 

PAPILDOMA INFORMACIJA

Trukmė: 55 min.
Intensyvumas:
Ką duoda ši treniruotė?
Jėga:
Ištvermė:
Lankstumas:
Atsistatymas:
Šią treniruotę taip pat veda: