fbpx

LIEKNĖJIMO TRENIRUOTĖ

Lieknėjimo treniruotė – tai funkcinė treniruotė, kurios metu atliekami pratimai, paruošiantys kūną aktyviai veiklai kasdieniniame gyvenime.

TVARKARAŠTIS TRENERĖ NERINGA

Lieknėjimo treniruotė – tai funkcinė treniruotė, kurios metu atliekami pratimai, paruošiantys kūną aktyviai veiklai kasdieniniame gyvenime. Čia Jūs atsikratysite darbinio streso, o pati treniruotė suteiks begalę teigiamų emocijų. Pagerės jūsų judėsiai bei koordinacija, o tai padės išvengiant traumų.

 

Lieknėjimo treniruotės metu jūs sudeginate daugiau kalorijų. Tai visapusiškos treniruotės, lavinančios visą kūną, vienodai efektyviai stiprinami raumenys,  raiščiai bei sausgyslės. Treniruotės yra dinamiškos ir įdomios. Ypač tinka riebalų deginimui ir svorio reguliavimui.

 

KAM REKOMENDUOJAMA?

Šios treniruotės rekomenduojamos norintiems numesti svorį, sustiprėti – tiek fiziškai, tiek psichiškai, norintiems aktyviai ir naudingai praleisti laisvalaikį, dirbantiems sėdimą darbą, kai yra sumažėjęs aktyvumas. Taip pat siūloma tokias treniruotes lankyti aktyvaus sporto mėgėjams, norintiems per trumpą laiko tarpą pasiekti maksimalių rezultatų.

 

KODĖL LIEKNĖJIMO TRENIRUOTĖ?

Treniruočių metu yra sudeginama daugiau kalorijų per trumpesnį laiko tarpą // Taupo Jūsų laiką, nes yra trumpesnės už įprastas treniruotes // Lavina visą kūną harmoningai // Dinamiškos ir įdomios // Efektyviai apkraunami gilieji raumenys bei raumenys – stabilizatoriai.

PAPILDOMA INFORMACIJA
Treniruotės vyksta:

IV 18:00 val. Neringa

Treniruotės intensyvumas: ++
Treniruotės trukmė: 50 min.
Amžiaus apribojimas: nuo 16 metų

Kategorija: Lieknėjimo treniruotė