fbpx

TRX

Unikali diržų sistema padės sutvirtinti giliuosius raumenis.

TVARKARAŠTIS NEMOKAMA TRENIRUOTĖ
"Mėgstu energingus užsiėmimus, kuriuose niekada netrūksta geros nuotaikos ir motyvacijos tobulėti. Esu tas treneris, kuris treniruotes veda ne dėl savęs, o dėl klientų, tad visada stengiuosi maksimaliai jais pasirūpinti. Labai svarbu, kad žmonės sportuodami taptų sveikesni ir stipresni, todėl visada skiriu daug dėmesio judesių atlikimo technikai." Laurynas Paukštys Grupinių užsiėmimų treneris | Patirtis 7 metai

Tai funkcinė treniruotė, kurios metu tvirtinami visi kūno raumenys: išoriniai, vidiniai ir gilieji. Ji unikali tuo, kad dirbama tik su savo kūno svoriu, o funkcinis diržas padeda pratimus apsunkinti pagal kiekvieno sportuojančio pasirengimo lygį ir galimybes.

 

Šių treniruočių džiaugsmas – nuolatinis torso stiprinimas, nes laikantis rankomis, ar įkišus kojas į kilpas prarandama dalis atramos, todėl šią netektį kūnas kompensuoja pilvo bei nugaros raumenų įdarbinimu. Diržai yra nepamainoma pagalba tiems žmonėms, kuriems trūksta lankstumo, pavyzdžiui, prisilaikant diržų galima giliau tūpti ir pan. Funkcinių diržų pagalba taip pat apsaugome ir sąnarius bei užtikriname pakankamą judesių laisvę.

 

Kodėl TRX?

Šios treniruotės tinka bet kokio fizinio pasirengimo žmonėms, tiek pradedantiems, tiek atletams, o nauda jaučiama kasdieniuose veiksmuose ir darbuose, nes laviname visapusišką kūno jėgą, lankstumą ir balansą.

 

 

SPORTUOK SAVO TEMPU IR REZULTATŲ PASIEK GREIČIAU

Nemokamus pulsometrus gauna visi sportuojantys: tiek grupinėse, tiek kitose treniruotėse.

 

PAPILDOMA INFORMACIJA

Trukmė: 55 min.
Intensyvumas:
Ką duoda ši treniruotė?
Jėga:
Ištvermė:
Lankstumas:
Atsistatymas: