Draugaukime: facebook instagram gplius youtube email skype vimeo more

90 DIENŲ POKYČIŲ PROGRAMA

Minčių galia. Disciplina. Aktyvus gyvenimo būdas. Gražus tvirtas ir funcionalus kūnas. Vidinė ramybė. Programos efektyvumą patvirtina įspūdingi jos dalyvių pokyčiai!

Programos vadovė SIMONA
Simona A 2
"Tavo gyvenimo kokybė - Tavo rankose." Simona Atutienė Asmeninė trenerė | Patirtis 11 metų

Pasitik šventes fiziškai stipresnis, lengvesnis, ramesnis, o po Naujųjų pradėk tikrų pokyčių pilną gyvenimą!

 

Šiandien yra tinkamiausias laikas pokyčiams, todėl nieko nelauk ir pasinerk į holistinę sveikatingumo programą. Vadovaujantis moksliškai pagrįstais ir sėkmingai išbandytais metodais suformuok gražų, tvirtą, funkcionalų kūną, kokybiško ir ilgaamžio gyvenimo įpročius, džiaukis pagerėjusia sveikata.

 

Programa truks tris mėnesius. Jos metu gausi naudingos informacijos apie kokybiško maisto ir miego svarbą tavo savijautai, sportavimo kokybei ir ilgaamžiškumui, išmoksi naudotis savo minčių galia. Trenerė Simona išmokins kasdieninių ritualų, padės išsiugdyti efektyvius įpročius ir imtis priemonių, kurios jai ir jos klientams padėjo pakeisti gyvenimą į GERĄ GYVENIMĄ.

 

Fizinio aktyvumo, miego svarba, įpročių formavimo subtilybės harmoningam gyvenimui, mitybos paslaptys ir unikalus paprastumas – tiek  ir dar daugiau įdomybių laukia pokyčių programos kelionėje. 

 

Per treniruotes sužinosi, kodėl, norint atrodyti ir jaustis gerai, nereikia alinti savo kūno. Išmoksi trumpų, bet efektyvių treniruočių modelius, kurie pagerins širdies kraujagyslių sistemos darbą, pakoreguos tavo laikyseną, lavins lankstumą, stiprins raumenis.    

                                                                           

Pirmą mėnesį trenerė padės tinkamai suformuoti savo tikslą ir įgyvendinti suplanuotas užduotis naudojant efektyvias sąmoningumo ir saviitaigos technikas. Jo metu ne tik gilinsiesi į save, bet ir sportuosi du kartus per savaitę. Priklausomai nuo sudarytos grupės narių poreikių, vieną treniruotę sportuosi sporto klube GOODLIFE arba nuotoliniu būdu. Kitą treniruotę pagal trenerės nurodymus mankštinsiesi namie arba sporto klube. Jei negalėsi dalyvauti treniruotėje, gausi vaizdinę medžiagą arba aiškų instruktažą. Kas mėnesį atliksi fizinio pajėgumo testą, kuris vertins tavo progresą programos metu. Bendroje programos dalyvių „Facebook“ grupėje galėsi bet kada užduoti trenerei klausimus, su kitais dalyviais dalintis pergalės džiaugsmu, ieškoti sprendimų problemoms, su kuriomis galbūt susidursi. Kelyje link tikslo tave nuolat palaikys, motyvuos ne tik Simona, bet ir kiti dalyviai, drauge su tavimi keičiantys savo gyvenimą į GERĄ GYVENIMĄ.

 

Antrą mėnesį didžiausias dėmesys bus skiriamas tavo mitybai – energijos užtaisui kūnui. Siekiant pakoreguoti mitybos įpročius ir taip pagerinti ar susigrąžinti puikią savijautą bei išvaizdą kiekvieną savaitę gausi: 1) rekomendacinio pobūdžio vaizdo medžiagą; 2) maisto produktų sąrašą, naudingą tavo organizmui; 3) skanių patiekalų receptus. Antrą mėnesį sportuosi savarankiškai pagal individualiai sudarytą programą, o kilus klausimams galėsi atsiųsti filmuotą medžiagą ir gauti trenerės pastabas, jei tokių bus. Taip pat vieną kartą per savaitę trenerė Simona skambins per „Zoom“ programėlę, konsultuos dalyvius, apžvelgs savaitės pasiekimus ir užkurs tavo motyvacijos ugnį. Kasdien ir toliau galėsi bendrauti programos dalyvių „Facebook“ grupėje.

 

Trečią mėnesį kartu su trenere Simona ir pokyčių programos dalyviais arba nuotoliniu būdu (priklausomai nuo grupės poreikių) vėl vieną kartą per savaitę sportuosi sporto klube GOODLIFE. Viena treniruotė vyks kartu su trenere Simona, kitas atliksi savarankiškai, pagal sudarytą planą. Ir toliau koreguosi savo mitybą, ieškosi ir atrasi naujus skonius, stebėsi, kaip organizmas reaguoja į malonius pokyčius. Programos pabaigoje gausi sudarytą profesionalų individualių treniruočių planą, pagal kurį galėsi toliau sėkmingai sportuoti savarankiškai. Simonos padedamas susikursi savo mitybos planą, padėsiantį išlaikyti pasiektus rezultatus ir juos pagerinti.

 

Užteks sėdėti, gulėti ar bėgti nuo savęs! Užteks tiesiog skaityti, klausytis! Užteks kaltinti genus, aplinkinius! Metas veikti ir pagerinti gyvenimo kokybę. Tapk dar vienu laimingu žmogumi, kuris, pakeitęs požiūrį, sužinojęs, kaip tinkamai rūpintis savo kūnu (sportuoti, maitintis, susigrąžinti ramybę ir harmoniją), visa tai pritaikys ir ims sėkmingai naudoti. Išsilaisvink iš įsitikinimų, pančių, pažvelk į savo gyvenimą kitomis akimis ir tapk pavyzdžiu kitiems.

 

 

 

PROGRAMOS PRADŽIA

 

90 DIENŲ POKYČIŲ PROGRAMA startuoja 2021.11.22

 

I mėnuo

 • Tikslo išsikėlimas ir plano sudarymas.
 • Minčių galia.
 • Kasdieniai ritualai (įpročių formavimas).
 • Miego režimas.
 • Fizinio pajėgumo testas.        
 • Savijautos, miego, mitybos, fizinio pajėgumo ir besikeičiančios mąstysenos stebėjimas, analizė ir duomenų fiksavimas kassavaitinėse bei kasmėnesinėse  trenerei siunčiamose ataskaitose.
 • Treniruotės grupėje 1 kartą per savaitę (4 kartai per mėn.), 2-kartą savarankiškai pagal sudarytą planą.

 

 

II mėnuo

 • Mitybos apžvalga ir rekomendacijos (organizmo valymas). 
 • Savijautos, miego, mitybos, fizinio pajėgumo ir besikeičiančios mąstysenos stebėjimas, analizė ir duomenų fiksavimas kassavaitinėse bei kasmėnesinėse trenerei siunčiamose ataskaitose.
 • Bendravimas ir diskusijos grupėje. Live call 1 kartą per savaitę (4 kartai per mėn.).
 • Savarankiškos treniruotės pagal sudarytą programą. Fizinio pajėgumo testas.   
 • Šis laikotarpis žada būti įdomesnis, nes laukia šventinis metas; visgi, programa sudėliota taip, kad net ir švenčių periodu bus lengva laikytis nurodymų ir mėgautis įprastu maistu, nebent patys nuspręsite imtis  pokyčių.   

 

 

III mėnuo

 • Mitybos kontrolė ir rekomendacijos.                 
 • Pagalba sudarant individualų mitybos planą.
 • Savijautos, miego, mitybos, fizinio pajėgumo ir besikeičiančios mąstysenos stebėjimas, analizė ir duomenų fiksavimas kassavaitinėse bei kasmėnesinėse  trenerei siunčiamose ataskaitose.
 • Bendravimas ir diskusijos grupėje. Live call 1 kartą per savaitę (4 kartai per mėn.)
 • Trims mėnesiams sudarytas individualus treniruočių planas.
 • Treniruotės grupėje (Online arba sporto klube GOODLIFE) 1 kartą per savaitę (4 kartai per mėn.), 2-kartą savarankiškai pagal sudarytą planą. Fizinio pajėgumo testas.   

 

 

 

PROGRAMOS KAINA

 

89 EUR/mėn. Visas projekto laikotarpis – 3 mėnesiai.

*Įsipareigoję SAU, įsipareigojate nepraleisti treniruočių, siekti rezultatų ir nepasitraukti iš programos. Sporto klubo narystė į programos kainą neįskaičiuota.

 

 

Registruotis galima iki 2021.11.19. DALYVIŲ SKAIČIUS YRA RIBOTAS!

 

BŪTINA IŠANKSTINĖ REGISTRACIJA

 

Daugiau informacijos:

Programos vadovė

GOODLIFE asmeninė trenerė Simona Atutienė

Mob. 8 675 79168

 

 

Simona Atutienė – nuostabių dvynukų mama, laimingo gyvenimo autorė, charizmatiška asmenybė, licencijuota trenerė, turinti devynerių metų sėkmingo darbo patirtį. Pirmus karjeros metus ji dirbo Plungės sporto klube asmenine ir grupinių treniruočių trenere, po poros metų atidarė savo sporto klubą. Nuo 2015 m., kai persikėlė į Vilnių, ji dirba sporto klube „Goodlife“. Trenerė nuolat tobulinasi įvairiuose seminaruose, gilinasi, kaip dar gali padėti savo klientams užtikrintai pasiekti užsibrėžtus tikslus. Simona yra dėkinga kiekvienam jų, nes kiekvieno su ja sportuojančio žmogaus iškelti iššūkiai paskatino ją pačią augti profesinėje srityje ir sukurti ne vieną klientų sėkmės istoriją. Gal tai jos žemaitiškas užsispyrimas „niekada nepasiduok“? Išeitis yra visada!

Supratusi, kad ne tik sportas ir fizinis aktyvumas yra laimingo gyvenimo garantas, ji ėmė labiau gilintis į save, klientų vidinį pasaulį, grupinėse bei individualiose treniruotėse taikyti moksliškai patvirtintus naujausius mitybos, kūno rengybos, saviugdos ir gyvenimo kokybę gerinančius metodus, kurie padeda pasiekti pilnatvę, galią, stiprybę ir, be abejo, formuoja gražų ir sveiką kūną. Todėl apimta begalinės aistros ir noro pasidalinti savo žiniomis bei padėti tau pasiekti savo tikslą ji kviečia prisijungti, dalyvauti programoje ir transformuoti savo gyvenimą į GERĄ GYVENIMĄ.

 

 

DHPI9990

 

 

 

KLIENTŲ REZULTATAI IR ATSILIEPIMAI

 

 

Nebereikia vaistų nuo kraujo spaudimo, -19 kg, -14 cm nuo juosmens | Arūnas

 

Esu labai patenkintas pokyčiais, tai kažkas nerealaus, kraujo spaudimo nebėra, vaistų nebėra, didelė energija, tiek kiek galiu dabar nzn ar kada galėjau, gera nuotaika, ištvermė, vidinė ramybė, emocijų valdymas, jėga, lankstumas, disciplina, daugiau šypsenos, minčių kontrolė, atsiktatomi papildomi kilogramai, nuo XL prie L/M drabužiai :),  šalčio kontrolė, švari oda jokių spuogų, atsirado maisto kontrolės pojūtis, žinai ką valgai, atsikratyta cukraus, vidinis dialogas, visko neišvardinsiu, bet pokyčiai akyvaizdus. Išmokom kotroliuoti mintis, negatyvą keisti pozityvu tai sunkumai praeityje kurios nepakeisim, esame pakankamai geri ir galime išvengti sunkumų.

 

Arunas2 Arunas3 Arunas1

 

 

 

  — — —

 

Nebėra pilvo pūtimo ir potraukio saldumynams. -8 kg, -11 cm nuo juosmens, -9 cm nuo klubų | Vilma

 

Ši programa įkvepia pokyčiams. Su Simonos pagalba suformuluoji tikslus, kurie motyvuoja ir negąsdina. Nes visada norisi pokyčių iš karto, o nepavykus – nusivili. Šioje programoje sieki tikslų savu ritmu, o Simona neleidžia užsimiršti ir skatina siekti daugiau. Taip pat siekiant svajonės gauni visą puokštę priemonių – treniruotes, mitybos patarimus, kvėpavimo pratimus ir asmeninį ryšį. Šią programą galiu drąsiai vadinti “gyvenimo būdu”, nes nėra tikslo save bausti ir stabdyti, o reikia save girdėti ir skatinti.

 

Vilma

 

 

 

— — —

 

Sveriu mažiau nei prieš nėštumą. -20 kg, 16 cm sumažėjo juosmens, 15 cm klubų apimtis. Nuo 10 atsispaudimų klūpint prieš programą iki 58 | Alina

 

Programos dėka supratau, kad visų pirma reikia save pamilti, o tuomet galėsi viską padaryti. Džiaugiuosi, jog tapau lengvesnė, sumažėjo kūno apimtys, sustiprėjo raumenys. Bet, svarbiausia: šiuo metu esu visiškai naujas žmogus, ir niekad jau nebūsiu tokia kokia buvau iki šiuos programos. Myliu save ir savo kūną, moku išgirsti savo vidinį balsą. Moku ir galiu kontroliuoti savo maistą, o svarbiausia jo kiekį ir kokybę.

 

Alina

 

 

 

— — —

 

Pagražėjo ir sumažėjo ne tik kūno linijos, bet ir chaosas galvoje. Oda tapo daug skaistensė švelnesnė ir stangresnė | Živilė

 

Programos metu tolygiai krito kūno svoris, dailėjao formos, neapsakomas. Aplankė neapsakomas džiaugsmas, kai pajaučiau plonėjantį poodinį sluoksnį, lieknėjančią talij ir pamačiau mažesnius skaičius ant svarstyklių. Kas nuostabiausia, kad tai nebuvo taip sunku kaip galvojau ir per daug nieko nekeičiau. Tobulieji įrankiai – minčių galia, grynas oras ir kontrastinis dušas, kurie bus mano ištikimi draugai visą likusį gyvenimą.

 

Zivile

 

 

 

— — —

 

-4 kg, didesnis pasitikėjimas savimi ir laimės hormonų jūra | Loreta

 

Įgavau daug tvirtumo, pagražėjo kūno linijos. Ši progama man prigamino labai daug džiaugsmo bei laimės hormonų ir sugrąžino pasitikėjimą savimi.

 

Loreta1 Loreta2

 

 

 

— — —

 

Nebeskauda riešai, nebereikia vaistų nuo migrenos | Aistė

 

Programos dėka vėl fiziškai jaučiuosi stipri, galiu po daug metų padaryti atsispaudimus, nes susitvarkė riešų problema“, Atrandau naujų pratimų, kaip stovėjimas ant rankų, kol kas dar laikantis į sieną su kojomis.

 

Aiste

 

 

 

— — —

 

 

 

Atradau save iš naujo. -12 kg, -20 cm nuo juosmens | Lina

 

Rezultatais ir taikoma metodika esu labai patenkinta ir rekomenduoju prisijungti, jei jaučiatės nuolat apsunkę, trūksta motyvacijos keisti gyvenimo kryptį ir sunku vienam prisiversti vykdyti pokyčius.Dabar prieš valgydama klausausi savo kūno, ko nori jis. Supratusi savo emocijas, galiu toliau eiti sveikos gyvensenos keliu. Sveika gyvensena tai ne tik maistas ar sportas, tai ir mąstymo pasikeitimas įvariaisgyvenimo aspektais. 

 

 

 

— — —

 

 

Pagaliau be vargo galiu išlaikyti lentą 2 min | Kristina

 

Mano kūnas sulieknėjo ir sutvirtėjo, jaučiuosi žvali rytais ir darbinga visą dieną. Išmokau klausyti savo vidinio balso ir sąmoningai nuspręsti, kokį maistą aš pasirenku. Programos pabaigoje lentą išlaikiau 2 minutes, man tai didžiulis pasiekimas. Savo tikslą pasiekiau greičiau nei planavau. Ir po programos laikausi išmoktų taisyklių ir nedrąsiai planuoju iki vasaros pasiekti savo svajonių svorį – sverti mažiau nei 70 kg. Galiu drąsiai pasakyti, kad mano požiūris į save labai pasikeitė – myliu save ir didžiuojuosi savimi, kiekvieną dieną turiu už ką būti dėkinga.

 

Kristina1 Kristina2

 

 

 

 — — —

 

Nebereikia vaistų nuo kraujo spaudimo. Pasimėgaudama nueinu 20 km. Dingo nuovargis ir priklausomybė kavai | Ilona

 

Man 90 DPP buvo kažkas nerealaus!!! Ši programa pakeitė mano įpročius, mintis, požiūrį į save, o kartu su jais pasikeitė ir mano gyvenimas. Atsirado noras sportuoti, fizinius pratimus atlieku su didžiausiu malonumu. Padidėjo fizinė ištvermė, padailėjo kūnoformos, pagerėjo kūno lankstumas, liemuo tapo lieknesnis, kontrastinio dušo pagalba sustangrėjo kūno oda.

 

 

 

— — —

 

Išmokau rūpintis ne tik savo kūnu, bet ir mintimis. -8 kg, -9 cm nuo liemens ir -7 cm nuo klubų. Programos pabaigoje jaučiausi dvigubai stipresnė | Simona

 

Man labai patiko, kad ši programa yra kompeksiška. Ji apima ne tik treniruotes, bet ir mitybos principus, psichologinius aspektus. O svarbiausia – pokyčiai yra ilgalaikiai. Tai nėra trumpalaikė dieta ar tik sportas treniruoklių salėje su treneriu. Programos vadovė keičia gyvenimo būdą, įpročius ir net mąstyseną. Tie dalykai, kurie atrodė, kad nepasikeis niekada ar kurie reikalavo pastangų, dabar man yra vienas malonumas. Niekada nebūčiau patikėjus, kad darysiu tokius dalykus. Aš išmokau ne tik rūpintis savo kūnu, bet ir nepamiršti savo minčių –juk nuo jų priklauso viskas. Šiandien jaučiuosi kitu žmogumi, esu sveikesnė, lieknesnė ir žymiai laimingesnė. Net įkvėpiu draugus pokyčiams. Labai rekomenduoju programą visiems. Dalyvaukit patys ar padovanokit kitiems, kuriuos mylite. Garantuoju, nepasigailėsit!

 

Simona1 Simona2

 

 

 

 

— — —

 

Nebereikia vaistų miegui. Pagerėjo laikysena | Agnė B.

 

Rekomenduoju, nes tai – kompleksinė programa, kurios metu pakeičiau savo mitybos ir poilsio įpročius, ėmiau geriau miegoti, tapau lankstesnė, ištvermingesnė, stipresnė, nes išmokau dar efektyviau treniruotis. Labiausiai džiaugiuosi, kad po keletos programos savaičių man jau nebereikėjo vaistų miegui. Patobulintas mitybos, poilsio ir darbo rėžimas – indėlis į mano sveikatą. Sportas visuomet man teikė džiaugsmą, tačiau po šios programos pratimų pamačiau, kad norimą rezultatą pasiekiu greičiau. Ar buvo lengva laikytis programos? Ne visada, tačiau suklupus ar iškilus klausimams visuomet padėdavo Simona, o pirmyn vedė ir sveika programos dalyvių tarpusavio konkurencija. Trenerė Simona taiko naujausius, moksliškai pagrįstus ir todėl efektyvius tikslų siekimo metodus. Ši programa keičia ne tik tai, kaip atrodai, jautiesi, judi, miegi, ji keičia tavo gyvenimą.

 

Agne B

 

 

 

— — —

 

Sutvirtėjo kūnas ir svoris tapo stabilus. Sužinojau laimingo, gražaus ir mylinčio save žmogaus paslaptis. -11 kg vos per du mėn. | Irma Z.G.

 

Pradėjusi sportuoti tiek salėje, tiek namuose, ir valgyti daugiau daržovių, jaučiuosi puikiai, pilna energijos, neapsunkusi. Per pora mėnesių atsikračiau 11 kg, o pilvo apimtys sumažėjo 9,5 cm. Man patinka susirašinėjimai, kadangi vis gaunu naujų užduočių ir vis stengiuosi jas įgyvendinti, įdomu paragauti naujų patiekalų, išmokti naujų ritualų. Atsisakiau kai kurių maisto produktų, be kurių ankščiau neįsivaizdavau savo mitybos, taip pat išmokau skaityti maisto produktų etiketes.

 

Irma Z (1) Irma Z (2)

PAPILDOMA INFORMACIJA

 

Programos trukmė:
3 mėnesiai

 

Programos vadovė:
Simona Atutienė

 

Programos kaina:
89 EUR/mėn.*

 

BŪTINA IŠANKSTINĖ REGISTRACIJA

GOODLIFE draugai

Sukurta: Vata Studio