fbpx

90 DIENŲ POKYČIŲ PROGRAMA

Minčių galia. Disciplina. Aktyvus gyvenimo būdas. Gražus tvirtas ir funcionalus kūnas. Vidinė ramybė. Programos efektyvumą patvirtina įspūdingi jos dalyvių pokyčiai!

IŠANKSTINĖ REGISTRACIJA
"Tavo gyvenimo kokybė - Tavo rankose." Simona Atutienė Asmeninė trenerė | Patirtis 11 metų

 „90 dienų pokyčių programa buvo kažkas nerealaus!!! Ji padėjo pakeisti mano įpročius, mintis, požiūrį į save, o kartu su jais pasikeitė ir mano gyvenimas. Atsirado noras sportuoti ir fizinius pratimus pradėjau atlikti su didžiausiu malonumu. Padidėjo fizinė ištvermė, padailėjo kūno formos, pagerėjo kūno lankstumas, liemuo tapo lieknesnis, sustangrėjo kūno oda.” I.D.

AR IR TU NORI:

 • dailesnės išvaizdos?
 • atsikratyti viršsvorio?
 • išmokti sveikai, bet skaniai valgyti ir palaikyti normalų kūno svorį?
 • pagaliau gerai, kokybiškai išsimiegoti?
 • džiaugtis stangriu, tvirtu kūnu, nuobodulio ir nerimo nemalšinti saldumynais?
 • pradėti reguliariai sportuoti?

 

Užteks sėdėti, gulėti ar bėgti nuo savęs. Užteks tiesiog skaityti, klausytis. Užteks kaltinti genus, aplinkinius. Metas veikti ir pagerinti savo gyvenimo kokybę. Juk gyvename tik kartą, tad tebūnie šis kartas ypatingas.  Tavo gyvenimas, tavo sprendimai, tavo pokyčiai. Tapk dar vienu laimingu žmogumi, kuris pakeitęs požiūrį, sužinojęs, kaip tinkamai rūpintis savo kūnu (sportuoti, maitintis, susigrąžinti ramybę ir harmoniją), visa tai pritaikys ir ims naudoti. Išsilaisvink iš įsitikinimų pančių, pažvelk į savo gyvenimą kitomis akimis ir būk pavyzdžiu kitiems. Vadovaujantis moksliškai pagrįstais ir sėkmingai išbandytais mano 90 dienų pokyčių programos metodais drauge imsimės priemonių, kurios jums, kaip ir mano buvusiems klientams, užtikrintai padės pasiekti įspūdingų rezultatų.

 

 PROGRAMOS METU:

 • Kiekvieną savaitę siunčiamos teorinės žinios (vaizdo žinutė ar pdf failas), užduotys ir aiškus veiksmų planas.
 • Tikslo išsikėlimas ir pokyčių sekimas.
 • Fizinio pajėgumo testas, sporto programos sudarymas, 8 treniruotės grupėje (1 ir 3 mėn. po 4 treniruotes sporto klube „Goodlife” arba nuotoliniu būdu, 2 mėn. savarankiškas sportas pagal planą). Po 90 DPP trims mėnesiams sudarytas individualus treniruočių planas.
 • Mitybos apžvalga, rekomendacijos, receptai, pagalba ruošiant individualų mitybos planą.
 • Gilinimąsis į save (minčių sekimas, valdymas, konvertavimas).
 • Kasdieniai ritualai, miego rėžimas / naujų įpročių formavimas.
 • Bendravimas ir diskusijos uždaroje „Facebook” grupėje. 1 kartą per sav. pokalbis online per „Zoom” programėlę su galimybe gauti įrašus, jei negalite dalyvauti susitikimuose.

 

PROGRAMOS PRADŽIA: 2023 m. vasario 13 d. 

TRUKMĖ: 90 DIENŲ

VIETA: Sporto klubas „Goodlife” / FB uždara grupė / Online susitikimai per „Zoom” programėlę.

KAINA: 99 eur/mėn.

*Sporto klubo narystė į programos kainą neįskaičiuota.

SVARBU: Būtina išankstinė REGISTRACIJA. Registruotis galima iki 2023.02.11. 

DALYVIŲ SKAIČIUS YRA RIBOTAS!

 

 


Daugiau informacijos:

Programos vadovė

GOODLIFE asmeninė trenerė Simona Atutienė

Mob. +370 675 79168

 

PASIDALINKITE su tais, kam gali būti aktualu, juk kartu siekti pokyčių lengviau.

 


Simona Atutienė – „90 dienų pokyčių programos“ įkūrėja, nuostabių dvynukų mama, laimingo gyvenimo autorė, charizmatiška asmenybė, 11 metų patirtį turinti asmeninė trenerė Lietuvoje ir visai neseniai pabaigusi ACE mokyklą (American Council of Exercise), kuri patenka tarp penkių geriausių asmeninių trenerių mokyklų pasaulyje. Simona nuolat tobulina savo žinias ir mokosi iš pasaulinio lygio mokytojų tokių kaip Tony Robbins, Robin Šarma, Mel Robbins, Erik Edmeades, Dr. Hyman,  Ben Greenfield, Tom Bilyeu, Deepak Chopra, SadhGuru… ir dar daug kitų, bet šie yra jos didžiausias įkvėpimas. 

Pirmus karjeros metus ji dirbo Plungės sporto klube asmenine ir grupinių treniruočių trenere, po poros metų atidarė savo sporto klubą. Nuo 2015 m., kai persikėlė į Vilnių, ji dirba sporto klube „Goodlife“. Trenerė nuolat tobulinasi įvairiuose seminaruose, gilinasi, kaip dar gali padėti savo klientams užtikrintai pasiekti užsibrėžtus tikslus. Simona yra dėkinga kiekvienam jų, nes kiekvieno su ja sportuojančio žmogaus iškelti iššūkiai paskatino ją pačią augti profesinėje srityje ir sukurti ne vieną klientų sėkmės istoriją. Gal tai jos žemaitiškas užsispyrimas „niekada nepasiduok“? Išeitis yra visada!

Supratusi, kad ne tik sportas ir fizinis aktyvumas yra laimingo gyvenimo garantas, ji ėmė labiau gilintis į save, klientų vidinį pasaulį, grupinėse bei individualiose treniruotėse taikyti moksliškai patvirtintus naujausius mitybos, kūno rengybos, saviugdos ir gyvenimo kokybę gerinančius metodus, kurie padeda pasiekti pilnatvę, galią, stiprybę ir, be abejo, formuoja gražų ir sveiką kūną. Todėl apimta begalinės aistros ir noro pasidalinti savo žiniomis bei padėti tau pasiekti savo tikslą ji kviečia prisijungti, dalyvauti programoje ir transformuoti savo gyvenimą į GERĄ GYVENIMĄ.

90DPP

Image 2 of 15

 

DHPI9990

 

 

 

KLIENTŲ REZULTATAI IR ATSILIEPIMAI

 

 

Nebereikia vaistų nuo kraujo spaudimo, -19 kg, -14 cm nuo juosmens | Arūnas

 

Esu labai patenkintas pokyčiais, tai kažkas nerealaus, kraujo spaudimo nebėra, vaistų nebėra, didelė energija, tiek kiek galiu dabar nzn ar kada galėjau, gera nuotaika, ištvermė, vidinė ramybė, emocijų valdymas, jėga, lankstumas, disciplina, daugiau šypsenos, minčių kontrolė, atsiktatomi papildomi kilogramai, nuo XL prie L/M drabužiai :),  šalčio kontrolė, švari oda jokių spuogų, atsirado maisto kontrolės pojūtis, žinai ką valgai, atsikratyta cukraus, vidinis dialogas, visko neišvardinsiu, bet pokyčiai akyvaizdus. Išmokom kotroliuoti mintis, negatyvą keisti pozityvu tai sunkumai praeityje kurios nepakeisim, esame pakankamai geri ir galime išvengti sunkumų.

 

Arunas2 Arunas3 Arunas1

 

 

 

  — — —

 

Nebėra pilvo pūtimo ir potraukio saldumynams. -8 kg, -11 cm nuo juosmens, -9 cm nuo klubų | Vilma

 

Ši programa įkvepia pokyčiams. Su Simonos pagalba suformuluoji tikslus, kurie motyvuoja ir negąsdina. Nes visada norisi pokyčių iš karto, o nepavykus – nusivili. Šioje programoje sieki tikslų savu ritmu, o Simona neleidžia užsimiršti ir skatina siekti daugiau. Taip pat siekiant svajonės gauni visą puokštę priemonių – treniruotes, mitybos patarimus, kvėpavimo pratimus ir asmeninį ryšį. Šią programą galiu drąsiai vadinti “gyvenimo būdu”, nes nėra tikslo save bausti ir stabdyti, o reikia save girdėti ir skatinti.

 

Vilma

 

 

 

— — —

 

Sveriu mažiau nei prieš nėštumą. -20 kg, 16 cm sumažėjo juosmens, 15 cm klubų apimtis. Nuo 10 atsispaudimų klūpint prieš programą iki 58 | Alina

 

Programos dėka supratau, kad visų pirma reikia save pamilti, o tuomet galėsi viską padaryti. Džiaugiuosi, jog tapau lengvesnė, sumažėjo kūno apimtys, sustiprėjo raumenys. Bet, svarbiausia: šiuo metu esu visiškai naujas žmogus, ir niekad jau nebūsiu tokia kokia buvau iki šiuos programos. Myliu save ir savo kūną, moku išgirsti savo vidinį balsą. Moku ir galiu kontroliuoti savo maistą, o svarbiausia jo kiekį ir kokybę.

 

Alina

 

 

 

— — —

 

Pagražėjo ir sumažėjo ne tik kūno linijos, bet ir chaosas galvoje. Oda tapo daug skaistensė švelnesnė ir stangresnė | Živilė

 

Programos metu tolygiai krito kūno svoris, dailėjao formos, neapsakomas. Aplankė neapsakomas džiaugsmas, kai pajaučiau plonėjantį poodinį sluoksnį, lieknėjančią talij ir pamačiau mažesnius skaičius ant svarstyklių. Kas nuostabiausia, kad tai nebuvo taip sunku kaip galvojau ir per daug nieko nekeičiau. Tobulieji įrankiai – minčių galia, grynas oras ir kontrastinis dušas, kurie bus mano ištikimi draugai visą likusį gyvenimą.

 

Zivile

 

 

 

— — —

 

-4 kg, didesnis pasitikėjimas savimi ir laimės hormonų jūra | Loreta

 

Įgavau daug tvirtumo, pagražėjo kūno linijos. Ši progama man prigamino labai daug džiaugsmo bei laimės hormonų ir sugrąžino pasitikėjimą savimi.

 

Loreta1 Loreta2

 

 

 

— — —

 

Nebeskauda riešai, nebereikia vaistų nuo migrenos | Aistė

 

Programos dėka vėl fiziškai jaučiuosi stipri, galiu po daug metų padaryti atsispaudimus, nes susitvarkė riešų problema”, Atrandau naujų pratimų, kaip stovėjimas ant rankų, kol kas dar laikantis į sieną su kojomis.

 

Aiste

 

 

 

— — —

 

Atradau save iš naujo. -12 kg, -20 cm nuo juosmens | Lina

 

Rezultatais ir taikoma metodika esu labai patenkinta ir rekomenduoju prisijungti, jei jaučiatės nuolat apsunkę, trūksta motyvacijos keisti gyvenimo kryptį ir sunku vienam prisiversti vykdyti pokyčius.Dabar prieš valgydama klausausi savo kūno, ko nori jis. Supratusi savo emocijas, galiu toliau eiti sveikos gyvensenos keliu. Sveika gyvensena tai ne tik maistas ar sportas, tai ir mąstymo pasikeitimas įvariaisgyvenimo aspektais.

 

 

 

— — —

 

 

Pagaliau be vargo galiu išlaikyti lentą 2 min | Kristina

 

Mano kūnas sulieknėjo ir sutvirtėjo, jaučiuosi žvali rytais ir darbinga visą dieną. Išmokau klausyti savo vidinio balso ir sąmoningai nuspręsti, kokį maistą aš pasirenku. Programos pabaigoje lentą išlaikiau 2 minutes, man tai didžiulis pasiekimas. Savo tikslą pasiekiau greičiau nei planavau. Ir po programos laikausi išmoktų taisyklių ir nedrąsiai planuoju iki vasaros pasiekti savo svajonių svorį – sverti mažiau nei 70 kg. Galiu drąsiai pasakyti, kad mano požiūris į save labai pasikeitė – myliu save ir didžiuojuosi savimi, kiekvieną dieną turiu už ką būti dėkinga.

 

Kristina1 Kristina2

 

 

 

 — — —

 

Nebereikia vaistų nuo kraujo spaudimo. Pasimėgaudama nueinu 20 km. Dingo nuovargis ir priklausomybė kavai | Ilona

 

Man 90 DPP buvo kažkas nerealaus!!! Ši programa pakeitė mano įpročius, mintis, požiūrį į save, o kartu su jais pasikeitė ir mano gyvenimas. Atsirado noras sportuoti, fizinius pratimus atlieku su didžiausiu malonumu. Padidėjo fizinė ištvermė, padailėjo kūnoformos, pagerėjo kūno lankstumas, liemuo tapo lieknesnis, kontrastinio dušo pagalba sustangrėjo kūno oda.

 

 

 

— — —

 

Išmokau rūpintis ne tik savo kūnu, bet ir mintimis. -8 kg, -9 cm nuo liemens ir -7 cm nuo klubų. Programos pabaigoje jaučiausi dvigubai stipresnė | Simona

 

Man labai patiko, kad ši programa yra kompeksiška. Ji apima ne tik treniruotes, bet ir mitybos principus, psichologinius aspektus. O svarbiausia – pokyčiai yra ilgalaikiai. Tai nėra trumpalaikė dieta ar tik sportas treniruoklių salėje su treneriu. Programos vadovė keičia gyvenimo būdą, įpročius ir net mąstyseną. Tie dalykai, kurie atrodė, kad nepasikeis niekada ar kurie reikalavo pastangų, dabar man yra vienas malonumas. Niekada nebūčiau patikėjus, kad darysiu tokius dalykus. Aš išmokau ne tik rūpintis savo kūnu, bet ir nepamiršti savo minčių –juk nuo jų priklauso viskas. Šiandien jaučiuosi kitu žmogumi, esu sveikesnė, lieknesnė ir žymiai laimingesnė. Net įkvėpiu draugus pokyčiams. Labai rekomenduoju programą visiems. Dalyvaukit patys ar padovanokit kitiems, kuriuos mylite. Garantuoju, nepasigailėsit!

 

Simona1 Simona2

 

 

 

 

— — —

 

Nebereikia vaistų miegui. Pagerėjo laikysena | Agnė B.

 

Rekomenduoju, nes tai – kompleksinė programa, kurios metu pakeičiau savo mitybos ir poilsio įpročius, ėmiau geriau miegoti, tapau lankstesnė, ištvermingesnė, stipresnė, nes išmokau dar efektyviau treniruotis. Labiausiai džiaugiuosi, kad po keletos programos savaičių man jau nebereikėjo vaistų miegui. Patobulintas mitybos, poilsio ir darbo rėžimas – indėlis į mano sveikatą. Sportas visuomet man teikė džiaugsmą, tačiau po šios programos pratimų pamačiau, kad norimą rezultatą pasiekiu greičiau. Ar buvo lengva laikytis programos? Ne visada, tačiau suklupus ar iškilus klausimams visuomet padėdavo Simona, o pirmyn vedė ir sveika programos dalyvių tarpusavio konkurencija. Trenerė Simona taiko naujausius, moksliškai pagrįstus ir todėl efektyvius tikslų siekimo metodus. Ši programa keičia ne tik tai, kaip atrodai, jautiesi, judi, miegi, ji keičia tavo gyvenimą.

 

Agne B

 

 

 

— — —

 

Sutvirtėjo kūnas ir svoris tapo stabilus. Sužinojau laimingo, gražaus ir mylinčio save žmogaus paslaptis. -11 kg vos per du mėn. | Irma Z.G.

 

Pradėjusi sportuoti tiek salėje, tiek namuose, ir valgyti daugiau daržovių, jaučiuosi puikiai, pilna energijos, neapsunkusi. Per pora mėnesių atsikračiau 11 kg, o pilvo apimtys sumažėjo 9,5 cm. Man patinka susirašinėjimai, kadangi vis gaunu naujų užduočių ir vis stengiuosi jas įgyvendinti, įdomu paragauti naujų patiekalų, išmokti naujų ritualų. Atsisakiau kai kurių maisto produktų, be kurių ankščiau neįsivaizdavau savo mitybos, taip pat išmokau skaityti maisto produktų etiketes.

 

Irma Z (1) Irma Z (2)

PAPILDOMA INFORMACIJA

 

Programos trukmė:
3 mėnesiai

 

Programos vadovė:
Simona Atutienė

 

Programos kaina:
99 EUR/mėn.*

 

BŪTINA IŠANKSTINĖ REGISTRACIJA