300 grupinių treniruočių per mėnesį kiekvieno rezultatams

Laisvalaikis | 2015.02.22

GOODLIFE sporto ir laisvalaikio klubas šeimai vis juda į priekį ir šiuo metu siūlo NET 300 grupinių treniruočių per mėnesį. Mūsų tikslas, kad sportas taptų linksmas, įdomus ir kas kartą kitoks sveiko laisvalaikio leidimo būdas. Grupines treniruotes suskirstėme į kategorijas, kad būtų lengva išsirinkti sau tinkamiausias:

Kūnui ir sielai treniruotės

Mankšta ne vien kūnui, bet ir sielai. Grupines treniruotes kūnui ir sielai sudaro šios rūšis: joga, kalanetika, super kalanetika, giliųjų raumenų treniruotės.

Šios treniruotės – ramesnės, priverčia sustoti, pajausti savo kūną ir jį kontroliuoti. Didesnis dėmesys skiriamas vidiniams raumenims, lankstumui. Treniruotėse turi dalyvauti ne tik kūnas, bet ir protas.

Judriuose užsiėmimuose vyksta „išsitaškymas“, o mes ,,surenkame’’ žmogų, sukoncentruojame. Tuomet ir protas nurimsta.

Dažnai sportuojantis žmogus turi išvystytą raumenyną, tačiau jo viduje būną susikaupę per daug įtampos, gilieji raumenys silpni, lankstumas menkas, todėl atsiranda stuburo skausmai.

Treniruočių kūnui ir sielai poveikis yra visapusiškas – stiprinami raumenys, raiščiai, mankštinami sanariai, tonizuojami vidaus organai ir  liaukos, gerinama kraujotaka, padidėja lankstumas. Užsiėmimai atpalaiduoja, suteikia energijos, pagerina nuotaiką, skatina savižiną,  bei padeda žmonėms, turintiems stuburo problemų.

Treniruotes kūnui ir sielai renkasi įvairaus amžiaus ir įvairų gyvenimo stilių propaguojantys žmonės.

Šokių treniruotės

Tiesiog ateini ir šoki. Sparčiai populiarėjančiose šokių treniruotėse skambant muzikai įvairių šokio žingsnelių pagalba galima padailinti figūrą, išmokti šokti ir pakoreguoti laikyseną.

Išsilieji, atsipalaiduoji, nebegalvoji apie darbą, apie rūpesčius. Šios treniruotės sumažina stresą, gerina koordinaciją. Aktyvinamas širdies darbas, gerinama kraujo apytaka.

Šokio treniruotė trunka apie 50 minučių. Užsiėmimą sudaro apšilimas, treniruotė ir raumenų pratampymas atvėsimui. Klientams, norintiems numesti svorio, patariame šiuos užsėmimus derinti su jėgos treniruotėmis ir, žinoma, subalansuoti mitybą.

Lieknėjimo treniruotės

Jeigu norite pagražinti kūno linijas, tačiau pavargote nuo monotonijos treniruoklių salėje – rinkitės grupines lieknėjimo treniruotes. Treniruočių tikslas ne tik numesti nereikalingus kilogramus. Šiuose užsiėmimuose lavinamas lankstumas, vikrumas ir koordinacija. Tuo pačiu atliekami pratimai jėgai ir širdies kraujagyslių sistemai stiprinti.

Lieknėjimo treniruotės – panašios į aerobiką. Skambant ritmingai muzikai atliekami judesiai, kuriuos naudojame kasdieniame gyvenime: stūmimas, kėlimas, pašokimas, metimas, atsispaudimas, pritūpimas. Jie kartojami ir jungiami.

Šiuose užsiėmimuose dirba visos raumenų grupės. Daugiausia – kojų raumenys, pilvo stabilizatoriai, šlaunys, sėdmenys, krūtinės, nugaros raumenys. Lavinama koordinacija, ištvermė, lankstumas, jėga. Siekiama, kad kūnas prisitaikytų prie fizinio krūvio ir kasdienės veiklos.

Funkcinės treniruotės

Treniruotės skirtos jėgai ir ištvermei ugdyti. Stabilumas, koordinacija ir užtikrintumas – juk to mums reikia kasdieniame gyvenime. Būtent to mokoma funkcinių treniruočių sporto klube metu.

Sutvirtinti kūną, šiek tiek paryškinti raumenis, o kartais tiesiog mesti sau iššūkį. Funkcinės treniruotės ruošia bet kokiam iššūkiui. Kad žmogus būtų mobilus, tarkim, jei nukristų ar paslystų – kad nesusižeistų.

Reebok challenge Small Group Training

Tai treniruotės su geriausiais GOODLIFE  vyr. treneriais. Treniruotės vyksta mažose grupėse (3-5 žmonės), kurie kartu su treneriu siekia užsibrėžtų tikslų. Treniruotės vyksta du kartus per savaitę. Mesk iššūkį jau dabar – REGISTRUOKIS!

 

Kiekvieną dieną atraskite vis naujas treniruotes ir siekite rezultatų su profesionalia GOODLIFE komanda!

Susipažinkite su plačiu grupinių treniruočių TVARKARAŠČIU!

Grįžti į blogą