Draugaukime: facebook instagram gplius youtube email skype vimeo more

BODY SCULPT

Įvairiapusiška treniruotė, apdovanosianti skulptūriškomis kūno formomis.

TVARKARAŠTIS
Neringa-V-m
"Skambant ritmingai muzikai atliksime judesius, naudojamus kasdieniame gyvenime: stūmimą, kėlimą, pašokimą, metimą, atsispaudimą, pritūpimą. Juos kartosime ir jungsime į vientisą choreografiją. Taip lavinsime koordinaciją, ištvermę, lankstumą, jėgą, sieksime, kad kūnas prisitaikytų prie fizinio krūvio ir kasdienės veiklos." Neringa Vyšniauskienė Grupinių užsiėmimų trenerė

Jėgos ir ištvermės pareikalausianti treniruotė, kurios didžiąją laiko dalį praleisime su užsidegimu šturmuodami jėgos pratimus įvairioms raumenų grupėms, daugiausia kojų, pilvo stabilizatorių, šlaunų, sėdmenų, krūtinės, nugaros. Rezultatų siekti padės štangutės, svareliai, gumos, stepo platformos. Jei papildomas svoris dar vis kelia keblumų, drąsiai galėsite atlikti pratimus tik su savo kūno svoriu.

 

Ši įvairiapusiška treniruotė padės ne tik sumažinti svorį ir puikiai jaustis, ji taip pat sustiprins visą kūno raumenyną, padės palaikyti puikią fizinę formą. Treniruotės metu atliekami pratimai stiprins ir širdies kraujagyslių sistemą.

 

Kodėl BODY SCULPT?

Čia nėra didelio tempo, o treneris akylai stebi jūsų techniką, pataiso, prižiūri, koreguoja, tad išmoksite techniškai teisingai atlikti visus bazinius judesius ir padailinsite kūno formas.

PAPILDOMA INFORMACIJA

GOODLIFE draugai

Sukurta: Vata Studio
X

Gauk pakvietimą nemokamai treniruotei ir išbandyk kardinaliai atsinaujinusį GOODLIFE sporto klubą. Čia gausi viską, ko reikia TAVO sėkmės istorijai:

Grupinė treniruotė
Asmeninė treniruotė
Kūno sudėties analizė
Vadybininko konsultacija