fbpx

Polina Shilova

Grupinių užsiėmimų trenerė | Patirtis 23 metai

SKAITYTI STRAIPSNIUS

Aš už kokybišką sportą!

  • 1996 metais baigiau Novosibirsko valstybinį pedagoginį universitetą (NGPU) trenerio ir kūno kultūros mokytojo specialybei. Esu sertifikuota pilates, STEP, aerobika, boksas, TRX, kickbox, POUND trenerė. Toliau mokausi ir keliu savo kvalifikaciją.

  • Nuo 6 metų praktikuoju ritminę gimnastiką. Būdama 15 metų nusprendžiau stoti į Rusijos jaunimo aerobikos rinktinę. Dalyvavau varžybose Rusijos čempionatuose Maskvoje ir Sankt Peterburge, Europos čempionate Vokietijoj. Įgijau Rusijos sporto meistrės laipsnį. Nuo 1994 m. pradėjau dirbti grupinių užsiėmimų trenere. Turiu 25 metų patirtį šioje srityje. Esu tarptautinių konvencijų Maskvoje ir Vokietijoje dalyvė.

  • Asmeninė ir grupinių užsiėmimų trenerė.

  • Nuo pirmo apsilankymo man patiko klubo atmosfera. Klubas orientuotas į kokybiškas treniruotes, turi tam puikiai pritaikytas erdves. Jaučiuosi puikiai bendraminčių komandoje, malonu dirbti su kolegomis, savo srities profesionalais.

  • Man patinka dirbti trenere ne tik todėl, kad tai padeda visada būti geros fizinės formos, bet ir tai, kad dirbdama šį darbą pasikraunu pozityvios energijos. Malonu nuolat bendrauti su įdomiais ir aktyviais žmonėmis. Pastaruosius 7 metus dirbu su asmeniniais klientais. Smagu kai pradėję sportuoti klientai pamato rezultatus, gali padaryti dalykus, kurių anksčiau negalėjo. Mano tikslas - sveikas energingas gyvenimo būdas. Motyvuoti žmones, įtraukti į kokybišką treniravimosi procesą.

Užduok klausimą