Draugaukime: facebook instagram gplius youtube email skype vimeo more

ATHLETIC TRAINING

Profesionalios treniruočių programos - ne tik atletų privilegija.

TVARKARAŠTIS TRENERIS TOMAŽ
Tomaz_small
"Gera fizinė forma yra tarsi visų sporto šakų ar bet kokios fizinės veiklos stuburas, pagrindas. Dirbti pagal profesionalias programas neturėtų būti tik atletų privilegija – tai prieinama visiems žmonėms. Kai jautiesi stiprus, garantuotas, tai suteikia niekuo nepakeičiamą pasitikėjimą savimi, savo kūno kontrolės, valdymo, galios jausmą. Užtenka energijos kitose sporto treniruotėse ir kasdienėje veikloje. Tai iš esmės keičia gyvenimo kokybę visose srityse." Tomaž Brinec Fizinio parengimo treneris

Athletic Training – tai bendro fizinio rengimo treniruotė, kurios metu dirba visi pagrindiniai kūno raumenys ir plečiamos kūno galimybės. Parinktos pratimų kombinacijos aktyvuoja daug raumenų grupių tuo pačiu metu. Tokiu būdu kūnui judėti reikia labai daug energijos, tad ši treniruotė yra aukšto intensyvumo. Rekomenduojama žmonėms norintiems pagerinti savo bendrą fizinę formą, pakelti savo fizines galimybes į aukštesnį lygį. Treniruotė gerina anaerobinę ištvermę, galią, laktato toleravimą ir turi stiprų riebalų deginimo ir raumenų masės didėjimo, tvirtėjimo efektą.

 

Kodėl ATHLETIC TRAINING?

Todėl, kad ši treniruotė parodys realius rezultatus. Tai ne šiaip linksmai praleisti skirtas laikas, ši treniruotė – akivaizdžiai pakeičia jūsų fizines galimybes.

PAPILDOMA INFORMACIJA

Trukmė: 55 min.
Intensyvumas:
Ką duoda ši treniruotė?
Jėga:
Ištvermė:
Lankstumas:
Atsistatymas:

GOODLIFE draugai

Sukurta: Vata Studio
X

Gauk pakvietimą nemokamai treniruotei ir išbandyk kardinaliai atsinaujinusį GOODLIFE sporto klubą. Čia gausi viską, ko reikia TAVO sėkmės istorijai:

Grupinė treniruotė
Asmeninė treniruotė
Kūno sudėties analizė
Vadybininko konsultacija