Draugaukime: facebook instagram gplius youtube email skype vimeo more

90 DIENŲ POKYČIŲ PROGRAMA

Minčių galia. Disciplina. Aktyvus gyvenimo būdas. Gražus tvirtas ir funcionalus kūnas. Vidinė ramybė.

Programos vadovė SIMONA
Simona A 2
"Tavo gyvenimo kokybė - Tavo rankose." Simona Atutienė Asmeninė trenerė | Patirtis 9 metai

Šiandien yra tinkamiausias laikas pokyčiams. Įsipareigok sau 90 dienų – būtent tiek laiko reikia, kad susiformavę įpročiai taptų ilgalaikiais ir pakeistų tavo gyvenimą. Vadovaujantis moksliškai pagrįstais ir sėkmingai išbandytais metodais pasinerk į holistinę sveikatingumo programą, suformuok gražų, tvirtą ir funkcionalų kūną, džiaukis pagerėjusia sveikata, suformuok kokybiško ir ilgaamžio gyvenimo įpročius.

 

Programa truks tris mėnesius. Pirmąjį mėnesį bendrausi gyvai su trenere Simona, turėsi aštuonias treniruotes drauge su tavimi tikslo siekiančių bendraminčių grupėje. Trenerė padės pasiekti užsibrėžtų tikslų naudojant sąmoningumo ir savitaigos technikas. Antrąjį mėnesį didžiausias dėmesys bus skiriamas Tavo mitybai – energijos užtaisui kūnui. Gausi sudarytą profesionalų individualių treniruočių planą, pagal kurį aktyviai sportuosi sporto klube likusius du mėnesius. Pastarąjį mėnesį su trenere konsultuosiesi ir palaikysi nuolatinį ryšį virtualiai. Bus sukurta programos dalyvių grupė diskusijoms. Joje galėsi bet kada užduoti trenerei klausimus, dalinsiesi sunkumais ir problemomis, su kuriais susidursi programos eigoje, džiaugsiesi savo pasiekimais. Kaip ten sakoma: „vienas lauke -ne karys“, tad grupuojamės ir tikslą pasiekti bus kur kas lengviau! Vieną kartą per savaitę trenerė Simona skambins, konsultuos grupę ir pateiks individualias mitybos užduotis. Trečiąjį mėnesį aktyviai tęsi sudarytą sporto programą, prižiūrint trenerei seksi savo mitybą ir toliau virtualiai su ja bendrausi ir konsultuosiesi. Šį mėnesį su Simona  išanalizuosi, kokia miego įtaka tavo savijautai, sporto kokybei ir ilgaamžiškumui, ir ją pagerinsi. Trenerė atskleis ritualus, efektyvius įpročius ir priemones, kurie jai ir jos klientams padėjo pakeisti gyvenimą į GERĄ GYVENIMĄ.

 

 

PROGRAMOS PRADŽIA

 

90 DIENŲ POKYČIŲ PROGRAMA startuoja 2020.09.28

 

I mėnuo

 • Tikslo išsikėlimas ir plano sudarymas
 • Minčių galia                  
 • Fizinio pajėgumo testas ir išmatavimas
 • 8 treniruotės mažoje grupėje

 

II mėnuo

 • Mitybos apžvalga    
 • Treniruočių planas  
 • Bendravimas ir diskusijos grupėje Live call 1 kartą per savaitę (4 kartai per mėn.)

 

III mėnuo

 • Ryto ritualai                    
 • Miego rėžimas              
 • Mitybos kontrolė             
 • Tęsti treniruotes pagal programą  
 • Bendravimas ir diskusijos grupėje Live call 1 kartą per savaitę (4 kartai per mėn.)

 

 

PROGRAMOS KAINA

 

89 EUR/mėn. Visas projekto laikotarpis – 3 mėnesiai.

*Sporto klubo abonementas į kainą neįskaičiuotas. Įsipareigoję SAU, įsipareigojate nepraleisti treniruočių, siekti rezultatų ir nepasitraukti iš programos.

 

 

DĖMESIO! BŪTINA IŠANKSTINĖ REGISTRACIJA

Registruotis galima iki 2020.09.25

 

Informacija ir registracija:

Programos vadovė

GOODLIFE asmeninė trenerė Simona Atutienė

Mob. 8 675 79168

El.p. simona.silenskyte@gmail.com

 

 

Simona Atutienė -  nuostabių dvynukų mama, laimingo gyvenimo autorė, charizmatiška asmenybė, licencijuota trenerė, turinti devynerių metų sėkmingo darbo patirtį. Pirmus karjeros metus ji dirbo Plungės sporto klube asmenine ir grupinių treniruočių trenere, po poros metų atidarė savo sporto klubą. Nuo 2015 m., kai persikėlė į Vilnių, ji dirba sporto klube „Goodlife“. Trenerė nuolat tobulinasi įvairiuose seminaruose, gilinasi, kaip dar gali padėti savo klientams užtikrintai pasiekti užsibrėžtus tikslus. Simona yra dėkinga kiekvienam jų, nes kiekvieno su ja sportuojančio žmogaus iškelti iššūkiai paskatino ją pačią augti profesinėje srityje ir sukurti ne vieną klientų sėkmės istoriją. Gal tai jos žemaitiškas užsispyrimas „niekada nepasiduok“? Išeitis yra visada!

Supratusi, kad ne tik sportas ir fizinis aktyvumas yra laimingo gyvenimo garantas, ji ėmė labiau gilintis į save, klientų vidinį pasaulį, grupinėse bei individualiose treniruotėse taikyti moksliškai patvirtintus naujausius mitybos, kūno rengybos, saviugdos ir gyvenimo kokybę gerinančius metodus, kurie padeda pasiekti pilnatvę, galią, stiprybę ir, be abejo, formuoja gražų ir sveiką kūną. Todėl apimta begalinės aistros ir noro pasidalinti savo žiniomis bei padėti tau pasiekti savo tikslą ji kviečia prisijungti, dalyvauti programoje ir transformuoti savo gyvenimą į GERĄ GYVENIMĄ.

 

 

DHPI9990

 

 

 

KLIENTŲ ATSILIEPIMAI

 

 

Ši programa mane įkvėpė pokyčiams. Buvo labai svarbu teisingai susidėlioti tikslus, kad jie įkvėptų, o ne gąsdintų. Kai jau turi tikslą – visada rasi priemones jam pasiekti. O priemonės pačios įvairiausios: treniruotės, mitybos planai, kvėpavimas ir netgi paskatinimai už pasiekimus. Šią programą galiu drąsiai vadinti „gyvenimo būdu“, nes nėra tikslo save bausti ir stabdyti, o reikia save girdėti ir skatinti.

 

Vilma

 

  — — —

 

Labai didžiuojuosi savimi, jog pasiryžau ir „nėriau“ į pokyčius! Fiziškai jaučiu geresnę savijautą, pilvas nebėra išpūstas, tvarkingai valgau ir reguliariai sportuoju ne tik salėje, bet ir namuose. Apimtys keičiasi 100%,  tiek veidrodyje, tiek pagal rūbus matau didelius pokyčius. Taip pat išmokau gilintis į save ir supratau, kad tinkamos mintys veda prie geresnių rezultatų. Tiesiog degu noru pasiekti savo tikslą.

 

Tatjana J.

 

 — — —

 

 Agne B

 

Rekomenduoju, nes tai – kompleksinė programa, kurios metu pakeičiau savo mitybos ir poilsio įpročius, ėmiau geriau miegoti, tapau lankstesnė, ištvermingesnė, stipresnė, nes išmokau dar efektyviau treniruotis. Labiausiai džiaugiuosi, kad po keletos programos savaičių man jau nebereikėjo vaistų miegui. Patobulintas mitybos, poilsio ir darbo rėžimas – indėlis į mano sveikatą. Sportas visuomet man teikė džiaugsmą, tačiau po šios programos pratimų pamačiau, kad norimą rezultatą pasiekiu greičiau. Ar buvo lengva laikytis programos? Ne visada, tačiau suklupus ar iškilus klausimams visuomet padėdavo Simona, o pirmyn vedė ir sveika programos dalyvių tarpusavio konkurencija. Trenerė Simona taiko naujausius, moksliškai pagrįstus ir todėl efektyvius tikslų siekimo metodus. Ši programa keičia ne tik tai, kaip atrodai, jautiesi, judi, miegi, ji keičia tavo gyvenimą.

 

 Agnė B.

 

  — — —

 

Pradinė mano situacija: nuo mokyklos laikų nesportavusi ir mažai ką bendro su sportu turėjusi 2 vaikų mama, beveik tris metus esanti motinystės atostogose ir bandanti sugalvoti, kaip tarp namų ir dviejų mažų vaikų (pirmam 2,5 metų, antram 11 mėn.) rasti laiko sau. Galimybė sportuoti sukasi galvoje kaip tolimas miražas, kaip lengva svajoti, kai sakai sau, kad tokios svajonės išsipildymo galimybė labai menka, nes: 1) nėra laiko; 2) nėra energijos, vaikai žiauriai nuvargina; 3) neturiu sportinės aprangos, o ji juk brangiai kainuoja :)

Taigi, yra tik kažkoks tylus balsas galvoje, kuris sako, kad aš noriu sportuot… Kol per Kalėdas dovanų gavau kelis komplektus sportinės aprangos, kai taip netikėtai buvo išgirstas mano noras ir panaikinta labai didelė kliūtis kelyje į sportą, nieko kito nebeliko, kaip eiti toliau :) Užsirašiau bandomajai treniruotei sporto klube ir patekau pas Simoną. Iš tikrųjų sporto klubo lankymą įsivaizdavau tik kaip ėjimą kelis kartus per savaitę į grupines treniruotes, bet pabendravusi su Simona supratau, kad taip nebus, nes į jas nuėjusi aš nežinosiu, ką daryti, nemoku pratimų ir jeigu sportuosiu jų nemokėdama, tai nepasieksiu jokių rezultatų, gal tik dar labiau sau pakenksiu. Taip prasidėjo individualios treniruotės su trenere. Negaliu meluoti, buvo baisu, buvo gėda, kad toks prastas mano fizinis pasirengimas, bet kartu ir labai patiko. Vos po kelių savaičių pastebėjau, kad nebedūstu lipdama į kalną, ilgiau galiu vaikščioti, nepavargstu lakstydama paskui vaikus ir panašiai.

Mano sporto kelyje buvo ir nukrypimų nuo tikslo, bandžiau sportuoti be trenerės, bet supratau, kad tokiu atveju rezultatas nėra labai geras, nes niekas tavęs nemotyvuoja, o pati savęs priversti negali, kam eiti į intensyvias treniruotes, jeigu galima eiti į lengvesnes, kam eiti 3 kartus per savaitę, užteks ir 1 ir panašiai :)

Kai prisijungiau prie kitų Simonos treniruojamų merginų grupelės, viskas vėl susitvarkė, pradėjom nusistatinėti sau tikslus, kiekvieną dieną atlikinėti užduotis, padedančias jų pasiekti, pagerėjo ne tik mano fizinė forma, bet ir psichologinė savijauta. Rytinė mankšta, meditacija ir kvėpavimo pratimai padeda nusiteikti naujai dienai, priimti ją ramiai ir džiugiai, savitaiga neleidžia palūžti ir motyvuoja siekiant nusistatytų tikslų tiek sporte, tiek ir kitose gyvenimo srityse, vizualizacija primena, kad reikia svajoti ir kuo dažniau, kuo konkrečiau įsivaizduoti save gavus trokštamą rezultatą – ir koks geras jausmas apima, kai supranti, kad kiekvieną dieną prie jo vis artėji. Skaitymas padeda sužinoti naujų savęs tobulinimo idėjų, o rašymas apie pozityvius dalykus, už kuriuos jautiesi dėkingas kiekvieną dieną primena, kiek daug tokių dalykų yra ir kad gyvenimas nuostabus, nėra ko skųstis ir liūdėti, reikia džiaugtis :) Taigi šitos praktikos labai padeda kasdieniniame gyvenime, didina atsparumą stresui, dabar daug domiuosi šitomis temomis pati, bet su jomis supažindino Simona.

Dabar žinau, kad nė už ką nenorėčiau sugrįžti atgal, lankau sporto klubą 4 metus ir nebeįsivaizduoju savo gyvenimo be sporto. Mano sportavimo tikslas nebuvo numesti svorio, norėjau sustiprinti kūną, tą ir pasiekiau, pastoviai sulaukiu komplimentų dėl savo figūros, jaučiuosi daug sveikesnė, stipresnė ir ištvermingesnė negu buvau anksčiau.  Iš Simonos sulaukiau daug gerų patarimų susijusių ne vien su sportu, bet ir su sveika mityba, pasikeitė mano valgymo įpročiai, nustojau valgyti vėlai vakarais (vaikams užmigus atsipalaiduodavau ir traukdavau maistą iš šaldytuvo, dabar pati negaliu tuo patikėti :) – dėl to svoris sumažėjo, pradėjau valgyti daug daržovių, daugiau žuvies ir smarkiai sumažinau mėsos valgymą, atradau daug įdomių sveikų produktų, apie kuriuos net nežinojau.

Sunku trumpai papasakoti apie viską, ko mus kiekvieną kartą moko trenerė, bet akivaizdu, kad visa tai labai naudinga. Visomis šitomis žiniomis dalinuosi su draugėmis, kurios taip pat nori keistis, tobulėti ir sėkmingai siekti savo tikslų, tad Simona turi sekėjų, apie kurias net nežino :) Labai džiaugiuosi ir esu dėkinga jai už viską, ką mums davė, nes tai tikrai labai labai daug.

 

Rūta M.

 

  — — —

 

 Kristina G

 

Man turbūt labiau patys uždaviniai nei tikslas padėjo suvaldyti savo laiko planavimą. Pati negalėjau patikėti, kad galiu anksti pradėti dieną, neskubėti. Ataskaitos vedimas nebloga planavimo ir savęs kontrolės priemonė, kuri padėjo prailginti dieną. Pradėjau skaityti saviugdos knygas, kurios padeda suprasti save pačią. Manau pasekoje grupinių treniruočių radau savyje drąsos ir ryžto pabandyti naujus dalykus, pvz.: laipiojimas ir slidinėjimas, na šis kol kas dar neišbandytas kalnuose. Didžiausia pergalė – sustiprėję pilvo raumenys!

 

Kristina G.

 

  — — —

 

Visada žinojau, kad savarankiškai nesportuosiu ir man labai pasisekė, kad Simona treniruoja merginas mažose grupėse. Mūsų treniruotės – tai tarsi balansas tarp fizinio bei emocinio tobulėjimo. Fizinius ir ištvermės pratimus deriname su savitaiga, mokomės motyvuoti save ir dirbame su asmeniniu tobulėjimu. Išmokau vietoj vieno didžiulio tikslo užsibrėžti keletą mažesnių, vedančių mane link to didžiojo. Taip netenka nusivilti ir leidžia jausti didesnį pasitenkinimą tiek pačiu procesu, tiek rezultatu. Tikiu, kad mūsų praktikuojami meditacijos, vizualizacijos, savitaigos pratimai ir reguliari fizinė mankšta padėjo greičiau sulaukti labai ilgai lauktų didžiųjų gyvenimo pokyčių. Po treniruotės „pasikrovusi“ teigiamų emocijų visada jaučiuosi ne tik fiziškai bet ir psichologiškai stipresnė.  Aš kasdien džiaugiuosi mažais dalykais, va pvz.:  be jokio vargo ir padusimo laiptais užkopti į 9 aukštą. Laimės pripildymas visam pusdieniui.

 

 Julija S.

 

  — — —

 

Ieva T
 

Treniruotės mažoje grupėje turi labai daug privalumų. Jų metu gauni ne tik individualų trenerės dėmesį, pratimų pritaikymą konkrečiai Tau, tačiau ir kitų grupės narių palaikymą. Sportuojant grupelėje taip pat atsiranda konkurencijos elementas, kuris skatina nepasiduoti, padaryti daugiau pratimų pakartojimų, neatsilikti nuo kitų, o stengtis juos aplenkti – visa tai ugdo sportinį charakterį ir padeda siekti rezultatų. Rezultatai priklauso ne vien nuo sporto, o Simona tai tikrai žino, tad skiria didelį dėmesį ir kitiems svarbiems gyvenimo elementams: mitybai, stresui, organizmo būklei (kraujo rodikliams, hormonams). Simona kelionėje į tikslo siekimą yra ne tik trenerė, ji tampa kiekvieno įkvepėja, drauge. Ji nuoširdžiai myli savo darbą ir savo klientams atiduoda visa save. Ji visuomet pasidalina rekomendacijomis, įvairiais patarimais ir sugeba Tave įkvėpti tuomet, kai to labiausiai reikia, kai atrodo, jog tuoj nuklysi nuo savo tikslo siekimo. Simona visuomet skatina keltis tikslus, nusimatyti žingsnius ir kituose gyvenimo srityse, ne tik sporte, bei padeda jų siekti, įveikti iškilusius sunkumus. Simona yra tikra sveiko ir kokybiško gyvenimo ekspertė, tad savo klientus įkvepia labiau mylėti save, rūpintis savimi ir gerinti savo gyvenimą. Na, o treniruotės mažoje grupelėje suteikia galimybę padiskutuoti sveikos gyvensenos klausimais su kitais grupės nariais, gauti patarimų bei palaikymo. Atėjus sportuoti į Simonos grupele, tampi šios mažos šeimos dalimi ir išeiti iš čia nebesinori.

 

Ieva T.

 

  — — —

 

Man svarbiausias pokytis, tai įsijungianti sąžinė prieš, o ne po anksčiau leisdavau sau pasimėgauti ne itin sveikais produktais, o vėliau gailėdavausi. Dabar sekdama ir rašydama sau viską ką suvalgau, galvoju apie tai prieš valgydama. Tai yra didžiausias man šiai dienai pasiekimas, nes suprantu, kad valią turiu ir ją kasdien auginu. Žinoma, prie to stipriai prisideda ir kontrolė. Kažin ar būtų iš to koks rezultatas, jei savo kasdienės mitybos nereikėtų siųsti tau

Be to, pradėjus sportuoti su treneriu, pagavau save vis laukiant sekančios treniruotės, kai anksčiau tam reikėdavo prisiversti. Atsirado kitoks, daug geresnis pojūtis, nes pasitikėdama treneriu, žinau, kad esu stebima ar pratimas atliekamas taisyklingai, kai parenkamas man tinkantis svoris ir pan. Žinau, kad atsakingai, stropiai dirbant bei atsižvelgiant į trenerio patarimus ir darant viską ką jis sako, norimas rezultatas tikrai bus pasiektas.

 

Lina

 

  — — —

 

 Irma Z (1) Irma Z (2)

 

Pradėjusi sportuoti tiek salėje, tiek namuose, ir valgyti daugiau daržovių, jaučiuosi puikiai, pilna energijos, neapsunkusi. Per pora mėnesių atsikračiau 11 kg, o pilvo apimtys sumažėjo 9,5 cm. Man patinka susirašinėjimai, kadangi vis gaunu naujų užduočių ir vis stengiuosi jas įgyvendinti, įdomu paragauti naujų patiekalų, išmokti naujų ritualų. Atsisakiau kai kurių maisto produktų, be kurių ankščiau neįsivaizdavau savo mitybos, taip pat išmokau skaityti maisto produktų etiketes.

 

Irma Z.G.

 

  — — —
 

Dar čia tik pora rimtesnių savaičių. Faktas yra tas, kad Simona paskatino pradėti gyventi sveikiau čia ir dabar, o ne kažkada ateityje (na nors pradžiai man tai buvo tikrai netikėta ir tas vidinis paauglys tikrai labai purkštavo :) Tikiu, kad naujas gyvenimo būdas taps įpročiu, o to siekti tikrai lengviau, kai yra pastovi kontrolė, priežiūra ir patarimai. Kiekviena nauja užduotis man pradžiai sukelia lengvą šoką, bet po to pasidaro pačiai įdomu, kaip man pavyks su ja susidoroti. Trenerės patarimai skatina galvoti ne tik apie savo, bet ir visos šeimos geresnę gyvenimo kokybę. Ačiū!

 

Agnė V.

 

  — — —

 

 Ieva L

 

Prieš 4 metus buvau pasiekusi puikius rezultatus -15 kg per 5 mėnesius. Tačiau alinau save intensyviomis treniruotėmis ir per mažu kiekiu maistu. Ir tai dėl didelio noro turėti greitus rezultatus, priaugau atgal visą svorį. Buvo baisu pagalvoti apie tokį pat maisto suvaržymą ir sporto salę. Šį kartą keistis yra žymiai maloniau, dėl trenerės suteiktų kokybiškesnio gyvenimo būdo pamokų. Tikiu, jog jos padės suformuoti sveikos mitybos ir optimalaus fizinio krūvio. Jau pirmomis savaitėmis akivaizdžiai pagerėjo psichologinė ir fizinė savijauta. Individualios treniruotės motyvuoja, padeda atsipalaiduoti ir pagerinti savijautą.

 

 Ieva L.

PAPILDOMA INFORMACIJA

 

Programos trukmė:
3 mėnesiai

 

Programos vadovė:
Simona Atutienė

 

Programos kaina:
89 EUR/mėn.*

 

BŪTINA IŠANKSTINĖ REGISTRACIJA

GOODLIFE draugai

Sukurta: Vata Studio