Sėkmės istorija LENA: Sportas įkvėpė studijuoti mediciną

2014.05.15

Leną kamavo nuovargis, silpnumas. Moteris negalėjo gyventi pilnaverčio gyvenimo, todėl galiausiai apsisprendė permainoms. Iš savo gydytojos sulaukusi gerų atsiliepimų apie trenerį Donatą, Lena nė kiek nesuklydo pasirinkusi specialisto pagalbą. Anot jos, Donatas ne tik padėjo įskiepyti gyvenimo kokybę gerinančius įpročius, bet ir įkvėpė siekti didelių permainų, apie kurias moteris anksčiau nė nedrįsdavo pagalvoti.
Lena Jarašienė , 44 metai
Mano istorija paprasta: bėgant metams supratau , jog su kiekvienu gimtadieniu turiu vis mažiau pasitenkinimo savimi. Pirmiausiai mane neramino besikeičiančios kūno linijos, tačiau prasčiausiai jaučiausi dėl to, kad nuolat kamavo nuovargis, silpnumas, raumenų maudimas, nuotaikų bei apetito svyravimai. Tai man trukdė gyventi pilnavertį gyvenimą. Gydytojų diagnozuota osteochondrozė ir kiti sveikatos negalavimai suteikė vis mažiau optimizmo. Nusprendusi keisti savo gyvenimo būdą iš pagrindų, susipažinau su treneriu Donatu. Apie jį girdėjau gerų atsiliepimų iš savo gydytojos.
Su Donatu sportuojame jau treti metai ir dabar pažvelgusi atgal galiu tik pasidžiaugti, jog buvau lyg baltas popieriaus lapas be jokių išankstinių nuostatų ar stereotipų. Labiausiai man patiko tai, kad jau nuo pat pirmųjų žingsnių supratau, jog viskas vyksta atsakingai ir profesionaliai.
Šiandien turėdama ne tik sveiką , bet ir sau patinkantį kūną, galiu drąsiai pasakyti, kad įpročiai, kuriuos padėjo įskiepyti Donatas, padeda man ir šiandien, pvz., maisto užrašų vedimas, nuolatinis judėjimas (net ir tada, kai treneris yra išvykęs), maisto gaminimas namuose ir daugelis kitų.
Tačiau svarbiausia be mano numestų kilogramų, ar patobulintų kūno linijų, pergalė yra ta, kad Donatas mane įkvėpė siekti didelių permainų gyvenime, apie kurias ankščiau net nedrįsdavau pagalvoti. Nuo šių metų pradėjau studijuoti kineziterapiją ir ateitį ketinu sieti su šia sritimi.
Žinau, kad visi skaitantys mano trumpą istoriją taip pat turi ir savo priežasčių kodėl jie to negali padaryti, bet svarbu žengti pirmąjį žingsnį.


Komentuoja treneris Donatas
Su Lena pradėjome nuo pat pradžių. Pati pirma užduotis buvo subalansuoti nevienodai išsitempusius – atsipalaidavusius raumenis, kurie po ilgo mažo fizinio aktyvumo turėjo būdingą raumenų išsivystymo disbalansą. Tuo pat metu po truputi mokėmės kaip taisyklingai atlikti pagrindinius pratimus ir naujų gyvenimo būdo įpročių. Atsisakėme to, kas nereikalinga, palikome tik tai kas reikalinga.
Didžiausia Lenos savybė, lėmusi visą šį kardinalų pokytį, yra labai paprasta: nuoseklumas bei pastovumas. Man pačiam yra didelis malonumas kartu dirbti su Lena, nes ji yra puikus pavyzdys, kaip maži, reguliariai dedami žingsniukai tampa dideliu pasiekimu.