fbpx

ZUMBA

Energijos bomba latino ritmu!

TVARKARAŠTIS NEMOKAMA TRENIRUOTĖ
"Ritmas, laisvė, energija, egzotiška muzika, o svarbiausia nuostabi nuotaika – tai ZUUUMBA! Atsinešame patogią avalynę, atsipalaiduojame ir šokame. Nereikia būti šokio profesionalu, nes Zumbos judesiai labai paprasti ir universalūs. Treniruotės metu deriname greitą ir lėtą tempą, o aerobikos elementus su salsos, čia čia čia, regetono, kumbijos, merengės, sambos ir kitais šokių elementais. Gera nuotaika ir šypsena garantuota!" Neda Čekutytė-Kibildienė Grupinių užsiėmimų trenerė | Patirtis 2 metai

Šiai treniruotei nėra jokio cenzo, nei amžiaus, nei fizinio pasirengimo. Nors treniruotė intensyvi, greitą tempą keičia lėtesnis šokis, tad nespėjantys gali atsikvėpti.

 

Zumba puikiai degina kalorijas. Vidutiniškai per vieną užsiėmimą jų sudeginama apie 600, tačiau puikiai įvaldžius judesius bei energingai juos atliekant galima išeikvoti net 1000! Puikiai lavinama ištvermė, pilvo preso ir nugaros raumenys, ne ką mažiau dirba kojos ir rankos. Visi judesiai harmoningi, tolygiai juda visas kūnas, tad Zumba puikus būdas išjudinti visus nuo sėdimo darbo apsnūdusius raumenis, apšilti prieš jėgos treniruotes bei išmokti įvairių šokių žingsnelių, kuriuos vėliau galėsite pademonstruoti ir tikrame vakarėlyje.

 

Kodėl ZUMBA?

Jus taip įtrauks muzika ir šokis, kad net nepastebėsite, kaip pralekia laikas. Bus taip smagu, kad negalėsite sustoti ir veikiau jausitės lyg būtumėte vakarėlyje, bet ne sporto klube.

 

 

SPORTUOK SAVO TEMPU IR REZULTATŲ PASIEK GREIČIAU

Nemokamus pulsometrus gauna visi sportuojantys: tiek grupinėse, tiek kitose treniruotėse.

 

PAPILDOMA INFORMACIJA

Trukmė: 55 min.
Intensyvumas:
Ką duoda ši treniruotė?
Jėga:
Ištvermė:
Lankstumas:
Atsistatymas: