fbpx

ZUMBA

Šokis su salsos, čia čia, regetono, kumbijos, merengės, sambos, hip – hop`o, tango ir kita egzotiška muzika.

TVARKARAŠTIS TRENERĖ MONIKA

Zumba – tai šokis su salsos, čia čia, regetono, kumbijos, merengės, sambos, hip – hop`o, tango ir kita egzotiška muzika, tai ritmas, laisvė, energija ir nuostabi nuotaika.Treniruotės metu kombinuojamas greitas ir lėtas tempas, įtraukiami aerobikos elementai, stiprinantys visas raumenų grupes.  

 

Zumba – tai šokių klubas sporto salėje! Zumba – tai efektyvi ir nuotaikinga treniruotė. Net ne treniruotė – tai uždegantis vakarėlis, nes pats žodis zumba reiškia PARTY.

Jums tereikia atsinešti patogią avalynę, atsipalaiduoti ir tiesiog ŠOKTI. Nereikia būti šokio profesionalu, nes zumba judesiai labai paprasti ir universalūs.

 

KODĖL ZUMBA?

Treniruotės metu dirba visas kūnas, įskaitant rankas ir kojas / Ypač treniruojami preso ir nugaros raumenys / Pilvo raumenys greitai sustangrėja, taip sumažindami nugaros apkrovą ir skausmą / Efektyviai deginamos kalorijos, krenta svoris bei pagreitinamas širdies ritmas / Treniruotės intervalais – kaitoma greita ir lėta muzika, todėl nepervargstama, neperkraunama širdis / Padeda sureguliuoti kraujo spaudimą / Stiprina kaulus, todėl sumažina osteoporozės riziką / Gerina balansą ir raumenų tonusą.

 

^D7A4183E9C739AB519C13153BAA06D0D0D1DCD09AB35EE4284^pimgpsh_fullsize_distr TRENIRUOTĖS LAUKE! Esant geroms oro sąlygoms treniruotės vyksta lauke, priešingu atveju sportuojame GOODLIFE klube.

PAPILDOMA INFORMACIJA
Treniruotės vyksta: Reebok studio 

 

Treniruočių laikas: 

II ir IV 20:00 val.; 

VII 17:00 val. TRENIRUOTĖ LAUKE

 

Treniruotės intensyvumas: ++

 

Treniruotės trukmė: 50 min.

 

Amžiaus apribojimas: nuo 16 metų

 

Kategorija: Šokių treniruotė