fbpx

ASHTANGA YOGA

Tai tūkstantmečius besitęsianti rytų tradicija, kurią mes supaprastinome ir adaptavome sau.

TVARKARAŠTIS NEMOKAMA TRENIRUOTĖ

Aštanga joga yra specifinė jogos padėčių seka, kurią 1948 metais moderniam pasauliui pristatė ir ėmė mokyti Guru Pattabhi Jois. Šio stiliaus jogos praktika pritaikoma įvairaus amžiaus, pajėgumo, lankstumo ir svorio žmonėms, nes asanų variacijos gali būti parenkamos individualiai.

Aštanga jogoje labai didelis dėmesys skiriamas kvėpavimui, kiekvienas įkvėpimas ir iškvėpimas yra priderintas prie tam tikro judesio. Sistemingas kvėpavimas ir judėjimas kartu suaktyvina ir gerina kraujotaką. Kadangi ši joga dar ir dinamiška bei aktyvi, ji privers paprakaituoti, tobulins jėgą ir lankstumą, palaikys raumenų tonusą, gerins sąnarių paslankumą, sumažins įtampą kūne ir mintyse, paskatins medžiagų apykaitą ir apdovanos teigiama energija.

Kol kūnas dirbs ir bandys įvaldyti asanų preciziką, galva ilsėsis, mintys skaidrės, o jūs mokysitės kantrybės, ramybės ir pusiausvyros meno.

 

Kodėl YOGA?
Ši dinamiška joga neleidžia užsibūti komforto zonoje, skatina būti geresniu ir priešingai nei kitos fizinės disciplinos padeda sukaupti, o ne iššvaistyti energiją, reikalingą gyvenimui.

 

 

SPORTUOK SAVO TEMPU IR REZULTATŲ PASIEK GREIČIAU

Nemokamus pulsometrus gauna visi sportuojantys: tiek grupinėse, tiek kitose treniruotėse.

PAPILDOMA INFORMACIJA

Trukmė: 55 min.
Intensyvumas:
Ką duoda ši treniruotė?
Jėga:
Ištvermė:
Lankstumas:
Atsistatymas: