fbpx

TRX STRENGHT

Trx funkcins treniruotės su diržais kiekvienam leidžia treniruotis savu tempu, nes krūvis ir intensivumas parenkamas individualiai, todel jos tinka ne tik pradedantiesiems, bet ir pažengusiems.

TVARKARAŠTIS TRENERIS BRONIUS

TRX – tai funkcinės treniruotės su diržais, kurių metu naudojamas savo kūno svoris. TRX treniruokliai pasižymi universalumu, su jais galima atlikti NET 500 skirtingų pratimų. Vienu metu treniruojame jėgą, jėgos ištvermę, galingumą, lankstumą, stabilumą, taip pat stiprinama širdies ir kraujagyslių sistema.

 

TRX treniruotės ypač rekomenduojamos žmonėms, turintiems antsvorio, nes funkcinių treniruočių metu sudeginama 400-600 kalorijų. Kūnas išmoksta dirbti maksimaliai nugalėdamas vis sunkesnį pasipriešinimą ir prisitaiko prie neįprastų pratimų, kurių metu dirba 3-4 raumenų grupės.

 

TRX treniruočių rūšys:

 

TRX STRENGHT – tai užsiėmimas su TRX funkciniais diržais, bet labiau specializuotas į jėgos pratimus, kuriais net tik sustiprinsite raumens susitraukimo jėgą, bet ir išnaudosite pasispriešinimui savo kūno svorį. Rekomenduojama vidutinio ir gero fizinio pasirengimo lankytojams.

 

TRX INTERVAL – tai intervalinė treniruotė, kurios metu jėgos ir ištvermės pratimai atliekami pakaitomis dirbant su savo kūno svoriu. Užsiėmimas skirtas širdies ir kraujagyslių sistemai stiprinti. Mankštinantis lavinama ištvermė, stiprinami viršutinės ir apatinės kūno dalies raumenys. Taip pat intensyviai deginamos kalorijos, todėl gražėja kūno linijos, gerėja kraujotaka ir širdies veikla. Rekomenduojama vidutinio ir gero fizinio pasirengimo lankytojams.

 

TRX PRESS – užsiėmimas orientuotas į liemens ir pilvo preso raumenų darbą bei jų formavimą.   Treniruočių metu  stiprinamas stuburas, širdies ir kraujagyslių sistema, gerėja sąnarių lankstumas ir judesių koordinacija. Rekomenduojama vidutinio ir gero fizinio pasirengimo lankytojams.

 

TRX INTRO –  įvadinė TRX klasikinė treniruotė.  Tai pagrindinių judesių mokymas, jų jungimas į nesudėtingas kombinacijas. Atskirų pratimų dirbant su savo kūno svoriu mokymas ir nesudėtingų kombinacijų atlikimas dirbant tik su TRX. Skirta pradedantiesiems kurie siekia rezultato, bei nori išmokti ir gerai bei taisiklingai atlikti judesius. Rekomenduojama pradedantiesiems mažo ir vidutinio fizinio pasirengimo lankytojams.

 

Pratimo apkrova keičiama specialiais treniruotės su TRX principais: vektoriaus (kūno kampo keitimo), švytuoklės (TRX juostų kampo keitimo) ir stabilumo (kūno atramos ploto keitimo). Naudojami ir tradiciniai treniruotės valdymo principai: amplitudės, judesių greičio, poilsio intervalų, pratimų sekos, pratimų naujumo.

 

KODĖL TRX TRENIRUOTĖS?
STIPRINA kelias raumenų grupes vienu metu // DIDĖJA ištvermė ir JĖGA // GERĖJA širdies ir kraujotakos darbas // Sąnariai ir raiščiai įgauna didesnį paslankumą ir stabilumą // MAŽINAMAS riebalinis audinys

PAPILDOMA INFORMACIJA

 

Treniruotės vyksta: Reebok functional zone

Treniruotės laikas: 

II ir IV 17:30 val.

Treniruotės intensyvumas: +++

Treniruotės trukmė: 50 min.

Amžiaus apribojimas: nuo 16 metų

Kategorija: Funkcinė treniruotė