fbpx

TRENIRUOTĖS VAIKAMS (7-12 m.)

Judesių lavinimo ir viso kūno stiprinimo treniruotės vaikams.

NEMOKAMA TRENIRUOTĖ
"Dirbant su vaikais bus skiriamas maksimalus dėmesys, atsižvelgta į esamas vaiko fizines savybes bei fizinę formą, užtikrintas saugus sportas, gera nuotaika ir draugiška atmosfera." Laurynas Paukštys Grupinių užsiėmimų treneris | Patirtis 7 metai

Vaikų treniruotės principai yra tokie patys kaip ir visų GOODLIFE sporto klubo treniruočių – sveikas ir saugus sportas. Sveikata yra didžiausias mūsų turtas, tad ja reikia rūpintis visada. Šiose treniruotėse bus rūpinamasi Jūsų vaikų fizine, emocine ir psichologine sveikata. O meilės sportui įkvėpsime per žaidimus, pozityvią energiją ir komandiškumą. Tuo pasirūpins GOODLIFE sporto klube septintus metus dirbantis treneris Laurynas Paukštys.

 

Laurynas baigęs aktorinio meistriškumo bakalaurą, dirbęs su skirtingo amžiaus vaikais. LVJC teatro būreliai su ikimokyklinio amžiaus vaikais, su 8-12 metų vaikais ir paaugliais. Penkis metus dėsto scenos judesio paskaitas Lietuvos muzikos ir teatro akademijos studentams. 2020 metais, pirmosios pandemijos metu, vedė fizinio aktyvumo pamokėles Zoom platformoje penkių skirtingų mokyklų pradinių klasių moksleiviams.

 

Kiekvienam vaikui bus skiriamas maksimalus dėmesys, bus atsižvelgta į esamas vaiko fizines savybes bei fizinę formą, bus užtikrintas saugus sportas, gera nuotaika ir draugiška atmosfera.

 

Kaina: 39 /mėn.

Narystė su nemokamu nutraukimu bet kuriuo metu. 

Treniruotės I, III 16.00-17.00 val.

Pirma treniruotė nemokama | REGISTRUOTIS

PAPILDOMA INFORMACIJA

Trukmė: 60 min.
Intensyvumas:
Ką duoda ši treniruotė?
Jėga:
Ištvermė:
Lankstumas:
Atsistatymas: