Draugaukime: facebook instagram gplius youtube email skype vimeo more

TRENIRUOTĖS PAAUGLIAMS (12-18 m.)

Judesių lavinimo ir viso kūno stiprinimo treniruotės paaugliams.

IŠANKSTINĖ REGISTRACIJA
Andzej-Gunevic-pirmine
"Paauglystėje padarytas įdirbis sportuojant, lavinant kūną, koordinaciją, mokantis judesių ir ugdant discipliną - pakloja pamatus visam gyvenimui. Mano kaip trenerio tikslas - suformuoti jaunimui teisingus judėjimo ir socialinius įgūdžius, sustiprinti kūną ir įskiepyti meilę sportui." Andžej Gunevič Grupinių užsiėmimų treneris | Patirtis 13 metų

Paauglių treniruotės sporto klube GOODLIFE pagrįstos pagrindiniu sporto klubo principu taikomu ir suaugusiųjų sporte – svarbiausia sveikas ir saugus sportas. Jos skirtos 12-18 m. jaunuoliams, orientuotos į viso kūno stiprinimą, judesių ugdymą ir įpročių formavimą. Treniruotės procesas įtraukiantis ir linksmas, siekiant sukurti smagią atmosferą ir sportą paversti pramoga.

 

Treniruotės apjungia Circle Training, Body Sculpt ir Functional Training treniruočių elementus, adaptuojant juos paauglių treniravimui. Išskirtinis dėmesys skiriamas jaunuolių individualiai fizinei formai, prisitaikant prie kiekvieno fizinio parengtumo lygio, judesių atlikimo technikos, užtikrinant saugų sportą ir palaipsnius rezultatus. 

 

Treneris Andžej Gunevič turi ilgalaikę patirtį dirbdamas su paaugliais. Jo vedamos treniruotės pasižymi energingumu, gera nuotaika ir įtraukiančia atmosfera. Treneris aktyviai įsitraukia į treniruotes, sportuoja kartu su grupe ir savo pavyzdžiu įkvepia motyvacijos.

 

Kaina: 29 /mėn.

Narystė su nemokamu nutraukimu bet kuriuo metu. 

Treniruotės II, IV 17.00-18.00 val.

 

Vietų skaičius ribotas. Būtina išankstinė REGISTRACIJA

Grupė startuoja 2022 m. gegužės 1 d.

PAPILDOMA INFORMACIJA

Trukmė: 60 min.
Intensyvumas:
Ką duoda ši treniruotė?
Jėga:
Ištvermė:
Lankstumas:
Atsistatymas:

GOODLIFE draugai

Sukurta: Vata Studio