fbpx

SUPER TRX JAUNIMUI

Trx funkcinės treniruotės su diržais kiekvienam leidžia treniruotis savu tempu, nes krūvis ir intensyvumas parenkamas individualiai, todėl jos tinka ne tik pradedantiesiems, bet ir pažengusiems. Treniruotės yra unikalios ir puikiai tinka tiek merginoms, tiek vaikinams. Tapk SUPER HEROJUMI!

TVARKARAŠTIS TRENERIS ŽYGIMANTAS

TRX –  tai funkcinės treniruotės su diržais, kurių metu naudojamas savo kūno svoris. TRX treniruokliai pasižymi universalumu, su jais galima atlikti NET 500 skirtingų pratimų. Vienu metu treniruojame jėgą, jėgos ištvermę, galingumą, lankstumą, stabilumą, taip pat stiprinama  širdies ir kraujagyslių sistema.

 

TRX treniruotės ypač rekomenduojamos žmonėms, turintiems antsvorio, nes funkcinių treniruočių metu sudeginama 400-600 kalorijų. Kūnas išmoksta dirbti maksimaliai nugalėdamas vis sunkesnį pasipriešinimą ir prisitaiko prie neįprastų pratimų, kurių metu dirba 3-4 raumenų grupės.

 

Pratimo apkrova keičiama specialiais treniruotės su TRX principais: vektoriaus (kūno kampo keitimo), švytuoklės (TRX juostų kampo keitimo) ir stabilumo (kūno atramos ploto keitimo). Naudojami ir tradiciniai treniruotės valdymo principai: amplitudės, judesių greičio, poilsio intervalų, pratimų sekos, pratimų naujumo. 

 

KODĖL TRX TRENIRUOTĖS?

STIPRINA kelias raumenų grupes vienu metu // DIDĖJA ištvermė ir JĖGA //  GERĖJA širdies ir kraujotakos darbas // Sąnariai ir raiščiai įgauna didesnį paslankumą ir stabilumą // MAŽINAMAS riebalinį audinį.

PAPILDOMA INFORMACIJA

Treniruotės vyksta: I ir III 16:00 val.

Treniruotės intensyvumas: ++

Treniruotės trukmė: 50 min.

Amžiaus apribojimas: nuo 12 metų