fbpx

STREET DANCE JAUNIMUI

Gatvės šokiai - Hip-hop šokio pagrindas. Tai afroamerikiečių socialinės bendruomenės šokiai, turintys savo choreografinę struktūrą, pavadinimus, istoriją ir sudarantys Hip-hop šokio choreografinę bazę.

TVARKARAŠTIS TRENERĖ LAURA

Šokėjai sujungė šokius su Locking, Popping, Breaking elementais ir viską interpretavo pagal naujo muzikos žanro ritmą. Gatvės šokius gali šokti įvairaus amžiaus žmonės, nuo pačių mažiausiu, mokančių vaikščioti ir iki vis dar galinčių vaikščioti. Kviečiame 12 – 18 metų jaunimą, norintį žengti pirmuosius žingsnius Gatvės šokių pasaulyje, o taip pat jau mokančius šokti.

 

Treniruotės metu mokomės pagrindinių hip hop’o žingsnių, freestil’iname, dirbam su ritmo pojūčiu. Laviname ne tik judesių techniką ir atlikimo būdus, bet ir kuriame junginius. Treniruočių metu skiriamos ir savarankiškos užduotys.

 

Treniruočių programa sudaryta atsižvelgiant į neribotus Gatvės šokių improvizacijos būdus. Būtent todėl supažindinsime visus su šiais stiliais: HIP HOP, HOUSE, POPPING, LOCKING ir B-BOYING pagrindais, COMMERCIAL CHOREOGRAPHY. Profesionalus šokėjas tas, kuris gali improvizuoti ir pateikti kuo įdomesnį  šokio interpretavimą. 

 

KODĖL GATVĖS ŠOKIAI?

STIPRINA raumenis // GERINA koordinaciją // SKATINA lankstumą ir plastiškumą // SUTEIKIA energijos visai dienai // LAVINA socialinius įgūdžius su bendraamžiais.

 

Į treniruotes svarbu ateiti patogiai apsirengus, laisvais, judesių nevaržančiais rūbais, ir atsinešti gerą nuotaiką.

PAPILDOMA INFORMACIJA

Treniruotės vyksta: II ir IV 16:00 val.

Treniruotės intensyvumas: ++

Treniruotės trukmė: 50 min.

Amžiaus apribojimas: 12 – 18 metų