fbpx

Seminaras „Maisto papildų strategijos“

Ar tikrai žinote pakankamai apie maisto papildus?

TVARKARAŠTIS REGISTRUOKIS RENGINIUI

Maisto papildai šiandieninėje sporto, sveikatingumo bei profilaktikos srityse užima vis didesnę svarbą. Pasiūla ir globalus vartojimas nuolat didėja tiek Europoje, tiek visame Pasaulyje. Tad yra labai paprasta pasimesti informacijos gausoje ir pasirinkti netinkamus papildus. Ar tikrai kiekvienas žinome pakankamai?

 

Kviečiame į seminarą „Maisto papildų strategijos“ su Artūru sujeta. Seminare sužinosite: kokios maisto papilduose esančios veikliosios medžiagos yra iš tiesų veiksmingos, dar svarbiau, kokie yra jų leidžiami kiekiai ir vartojimo trukmės ? Ką rinktis norint pasiekti optimalių sveikatai ir estetikai iškeltų tikslų – lieknėjimo, raumenų prieaugio, sveikatos profilaktikos srityse ? Seminaro metu aptarsime populiariausių maisto papildų pagrindinius veikimo mechanizmus, jų poveikio ypatumus grįstus objektyviais moksliniai tyrimai, o ne marketingo specialistų rekomendacijomis. 

 

Seminaro trukmė 90 minučių, pusvalandis skiriamas kiekvienam smalsiam ir norinčiam sužinoti bei atsakymams į iš anksto užduotus klausimus. 

PAPILDOMA INFORMACIJA:

PRADŽIA: 18:30 val.

DATA: 2015 spalio 21

TRUKMĖ: 90 min.

RENGINIO KAINA:

GOODLIFE nariams NEMOKAMA /
Svečiams 10 €

LEKTORIUS (Ė):

Mitybos ir sveikos gyvensenos specialistas
Artūras Sujeta

REGISTRUOTIS RENGINIUI