fbpx

Seminaras „Išmanusis vegetarizmas“

Ką turėtų žinoti kiekvienas besidomintis ar praktikuojantis vegetarizmą.

REGISTRUOKIS RENGINIUI

Vegetarizmas daugeliui asocijuojasi su sveiku maistu: daržovėmis bei vaisiais. Vienas iš pagrindinių vegetarizmo bruožų – mėsos produktų atsisakymas. Ši mitybos sistema dažniausiai apibūdinama kaip pati sveikiausia, tačiau ir ji turi tiek pliusų, tiek minusų. Todėl kviečiame į seminarą „Išmanus vegetarizmas“ su Artūru Sujeta, kuriame aptarsime svarbiausius klausimus, kylančius apie vegetarizmą.

 

Seminaro metu sužinosime ar mėsa yra būtina žmogui nuo „1 iki 99 metų“, nagrinėsime stipriausių mokslinių tyrimų duomenis atliktus pastaraisiais metais. Palyginsim „klasika“ ir naujienas. Atsakysime į klausimus ką turi žinoti kiekvienas vegetaras, ir sub-vegetaras (valgantis žuvį ar pieną). Svarbūs klausimai – kokių medžiagų trūkumas yra pavojingiausias – ką turi žinoti kiekvienas vegetaras ir veganas. Kokios maisto papildų strategijos taikomos radikaliai apribojus savo mitybą ? Desertui: mitai – produktai kurie „yra“ vegetariški, bet iš tiesų…

 

Seminaro trukmė 90 minučių, pusvalandis skiriamas kiekvienam smalsiam ir norinčiam sužinoti bei atsakymams į iš anksto užduotus klausimus. 

PAPILDOMA INFORMACIJA:

PRADŽIA: 18:30 val.

DATA: 2015 spalio 07

TRUKMĖ: 90 min.

RENGINIO KAINA:

GOODLIFE nariams NEMOKAMA /
Svečiams 10 €

LEKTORIUS (Ė):

Mitybos ir sveikos gyvensenos specialistas Artūras Sujeta

REGISTRUOTIS RENGINIUI