fbpx

ROLL & STRETCH

Tobulas atsipalaidavimas įsitempusiam kūnui.

TVARKARAŠTIS NEMOKAMA TRENIRUOTĖ
"Užsiėmimo metu judėsime lėtai, neskubėdami didinsime lankstumą, mažinsime skausmą kasdienės įtampos paveiktose vietose, gerinsime kraujotaką ir mikrocirkuliaciją audiniuose. Kartu bandysime pajausti savo kūną." Ramunė Supranavičienė Grupinių užsiėmimų trenerė | Patirtis 24 metai

ROLL & STRETCH treniruotė itin tinka po sunkaus krūvio darbo savaitės metu ar norint paruošti kūną būsimoms treniruotėms. Sumažina raumenų skausmą ir sustingimą, pagerina audinių kraujotaką bei limfotaką. Rekomenduojama visiems pradedantiesiems, nes ši treniruotė yra žemo intensyvumo ir nereikalauja jokio išankstinio fizinio pasirengimo, gerina bendrą fizinę būklę, pusiausvyrą, mobilumą bei savijautą iškart po treniruotės.

 

Šio užsiėmimo tikslas – atpalaiduoti sustingusį, isitempusį kūną savimasažo ir tempimo pratimų dėka. Treniruotės metu derinamas masažas su pilateso voleliu ir statiniai bei dinaminiai tempimo pratimai, po kurių jausitės palengvėję, pailsėję, atgavę jėgas. Šios treniruotės metu, masažuojantis, pagerėja kraujotaka, limfotaka, masažas padeda atsikratyti besikaupiančių skysčių (tad ir svorį tokiu būdu mesti lengviau).

 

Treniruotės metu taip pat atliekami įvairių technikų dinaminiai ir statiški tempimo pratimai suteikia galimybę atstatyti sutrumpėjusius/ pertemptus raumenis ir grąžinti kūnui prigimtinį balansą. Ši treniruotė geriną kraujotaką, limfinės sistemos darbą bei medžiagų apykaitą. Taip pat didelis dėmesys skiriamas sąnariams ir jų mobilumui. Didėja judesių amplitudė, todėl pasiekiamas daug didesnis efektyvumas ir kitų treniruočių metu.

 

Kodėl ROLL & STRETCH?

Ši treniruotė tinka visiems, kiekvienas į ją gali užsukti vedinas skirtingų tikslų. Ką tik pradėjusiems sportuoti tai bus puikus užsiėmimas tonusui gerinti, sportuojantiems nuolat padės pasiruošti jėgos treniruotei, suvienodins raumenų balansą, padidins judesių amplitudę, mažins traumų riziką, o po sunkios treniruotės – padės atsistatyti.

 

 

SPORTUOK SAVO TEMPU IR REZULTATŲ PASIEK GREIČIAU

Nemokamus pulsometrus gauna visi sportuojantys: tiek grupinėse, tiek kitose treniruotėse.

 

PAPILDOMA INFORMACIJA

Trukmė: 55 min.
Intensyvumas:
Ką duoda ši treniruotė?
Jėga:
Ištvermė:
Lankstumas:
Atsistatymas: