fbpx

STRETCHING

Treniruotė skirta pilvo raumenims bei tempimo pratimams.

TVARKARAŠTIS APIE TRENIRUOTĘ

Streching – tai tempimo treniruotė, tinkama įvairaus amžiaus bei vidutinio ir aukštesnio fizinio pasiruošimo lygio žmonėms, tik kiekvienas ją atliks savo lankstumo ribose bei po truputį, labai saugiai didins savo lankstumą – judesio amplitudę, kuria gali judėti sąnarys.
Tempimas yra būtinas, norint išvengti raumenų bei sąnarių perkrovos ar traumų prevencijai. Tempimas labai tinka po intensyvios treniruotės, nes padeda atpalaiduoti raumenis. Laikui bėgant raiščiai tampa trumpesni ir mažiau lankstūs, todėl bendras kūno lankstumas mažėja. Stretching yra vienas iš nedaugelio būdų išlaikyti kūno lankstumą.

 

Tempimo nauda: padeda išvengti arba sumažina galimybę sužalojimams – dėl nelanksčių raumenų galima susitraumuoti – pvz. staigiai juos patempus; padidina lankstumą;
sumažina raumenų tonusą ir padeda atsipalaiduoti;
paruošia kūną didesnei fizinei apkrovai – jėgos pratimai atliekami kuo daugiau sutraukiant raumenį, tai reiškia, kad priešingas raumuo turi išsitempti. Kuo daugiau jis gali išsitempti, tuo efektyviau bus atliktas jėgos pratimas; pagerina kraujotaką; sumažina po fizinių pratimų atsirandantį raumenų skausmą.

PAPILDOMA INFORMACIJA
Treniruotės vyksta: II ir IV 18:00 val.
Treniruotės intensyvumas: +
Treniruotės trukmė: 50 min.
Amžiaus apribojimas: nuo 16 metų

Kategorija: Kūnui ir sielai treniruotė