fbpx

PILATES

Svarbu tai, kad pilates metu į darbą įtraukiami “vidiniai” raumenys, raumenys "stabilizatoriai" atsakingi už taisyklingą kūno padėtį, kurių įprastai netreniruojame, todėl kūnas nuolatos tvirtėja ir kur kas sparčiau, nei tarkim aerobikos metu.

TVARKARAŠTIS TRENERĖ SIGITA

Pilates treniruotės metu atliekami pratimai padeda mankštinti viso kūno raumenis, gerėja laikysena, lavinamas lankstumas, jėga ir ištvermė. Treniruotėse gerinama sąnarių veikla, judesių koordinacija, pusiausvyra, visapusiškai stiprinamas kūnas. Šios treniruotės visiškai saugios, jos puikiai tinka tiek pradedantiems sportuoti tiek jau patyrusiems. Pilates mankšta gali būti taikoma gerai fizinei būklei palaikyti, gerinti bendrą fizinį parengtumą, taip pat ir  reabilitacijai po traumų. Todėl ši treniruočių sistema prieinama įvairaus amžiaus ir fizinio pajėgumo žmonėms. 

 

Pilates – tai pratimų sistema, kurie moko taisyklingai valdyti savo kūną.  Pilates sistema sukurta taip, kad dirbtų visi kūno raumenys (tame tarpe gilieji raumenys, stabilizatoriai, kurie atsakingi už mūsų laikyseną) tai mankšta neeikvojanti daug energijos, taigi po treniruotės jūs jaučiatės žvalūs ir energingi! 

 

Pilates metu didelis dėmesys skiriamas judesių taisyklingumui. Priešingai, nei tarkim aerobikos metu, pilates atliekami pratimai praktiškai nepalieka galimybės pasitempti raumenis ir raiščius. Dėl savo pobūdžio pilates sistema puikiai tinka ir tiems, kurie dėl stuburo ar sąnarių skausmų dažniausiai vengia bet kokio sporto.

 

Svarbu tai, kad pilates metu į darbą įtraukiami “vidiniai” raumenys, raumenys „stabilizatoriai“ atsakingi už taisyklingą kūno padėtį, kurių įprastai netreniruojame, todėl kūnas nuolatos tvirtėja ir kur kas sparčiau, nei tarkim aerobikos metu.

 

KODĖL PILATES?

Taisyklinga laikysena // Gera savijauta // Koncentracija // Judesių kontrolė // Pusiausvyros išlaikymas // Kvėpavimas // Grakštumas // Lankstumas //Ištvermė

 

^D7A4183E9C739AB519C13153BAA06D0D0D1DCD09AB35EE4284^pimgpsh_fullsize_distr TRENIRUOTĖS LAUKE! Esant geroms oro sąlygoms šios treniruotės vyksta lauke, priešingu atveju sportuojame GOODLIFE klube: II ir IV 9:00 val.

PAPILDOMA INFORMACIJA
Treniruotės vyksta (STARTAS 06/16): 

II ir IV 9:00 val. TRENIRUOTĖS LAUKE!

III 17:00 val.

V 16:00 val.

 

Treniruotės intensyvumas: +

 

Treniruotės trukmė: 50 min.

 

Amžiaus apribojimas: nuo 12 metų

 

Kategorija: Kūnui ir sielai treniruotė