fbpx

PASKAITA „KŪDIKIS BE SAUSKELNIŲ” 09/12

Paskaitoje sužinosite, kaip suprasti savo kūdikio poreikius ir labai ankstyvoje kūdikystėje pripratinti mažylį naudotis puoduku.

REGISTRACIJOS ANKETA TVARKARAŠTIS

Visas sąmoningas esamas ir būsimas mamytes, šaunius tėčius ir nenuoramas vaikučius kviečiame į paskaitą „KŪDIKIS BE SAUSKELNIŲ”.

 

Paskaitą ves mediciną studijuojanti, kūdikių priežiūros, aromaterapijos bei masažo specialistė, „Sąmoningų mamų” bendruomenės įkūrėja ir tiesiog nuostabi mama Giedrė Veličkienė.

 

Kūdikis ir sauskelnės – neatsiejami dalykai. Tūkstančiai litų leidžiami brangioms sauskelnėms… Iššutimai ir paraudimai… Trejų metų vaikas su sauskelnėmis – norma? Ar gali būti kitaip? TAIP! Mūsų vaikai gimsta pasirengę mums parodyti savo poreikius, tačiau mes, rūpestingi ir mylintys tėvai, slopiname savo mažylių siunčiamus ženklus ir galiausiai stebimės, kad darželinukai vis dar dėvi sauskelnes!

 

Paskaitoje sužinosite, kaip suprasti savo kūdikio poreikius ir labai ankstyvoje kūdikystėje pripratinti mažylį naudotis puoduku.

Mano kūdikis puoduku naudojasi nuo 3 mėnesių! O jūsų?

 

Kas yra natūralioji higiens? // Kaip suprasti kūdikio siunčiamus ženklus? // Kada tinkamas laikas pradėti mokyti kūdikį naudotis puoduku? // Kaip išmokyti mažylį daryti ir pasiprašyti ant puoduko? // Kaip pripratinti ūgtelėjusį mažylį naudotis puoduku per 7 dienas?

 

Aptarsime daugkartinių ir vienkartinių sauskelnių privalumus ir trūkumus. Sužinosite viską apie daugkartines sauskelnes: kodėl jas verta rinktis, kaip prižiūrėti, kur nusipirkti pigiau. Analizuosime vienkartinių sauskelnių sudėtį (jus tai išgąsdins!).

 

Diskutuosime apie dažniausiai tėvų daromas klaidas pratinant mažylį naudotis puoduku. Kaip gydyti sudirgusį kūdikio užpakaliuką ir iššutimus natūraliomis priemonėmis?

 

Kviečiame ir skeptikus, kuriems visa tai atrodo nerealu! Įsitikinsite, jog tai veikia. Natūralūs dalykai niekada nebuvo sudėtingi, tiesiog mūsų patogus gyvenimas juos apsunkino…

Labai lauksime visų mamyčių ir mažylių, pilveliuose ir ant rankelių!

 

Būtina išankstinė registracija.

GOODLIFE nariams su galiojančiais abonementais paskaita NEMOKAMA!

PAPILDOMA INFORMACIJA

 

Paskaitos data ir laikas: 

09/12 d. 12:00 val.

Paskaitos trukmė: 2,5 val.

 

Paskaitos kaina:
GOODLIFE NARIAMS NEMOKAMA
SVEČIAMS – 29 Lt.

 

Lektorė: Giedrė Veličkienė