fbpx

PASKAITA „Kūdikio mityba” 10/18 d.

Kūdikystė yra geriausias laikas formuoti sveikos, pilnavertės mitybos įpročius.

REGISTRACIJOS ANKETA TVARKARAŠTIS

Kaip teisingai pereiti nuo pieno prie papildomo maistelio, kada tinkamiausias laikas pradėti primaitinimą – tokie dažniausiai pasitaikantys mamyčių klausimai, į kuriuos, remiantis pasaulinės sveikatos organizacijos (PSO) rekomendacijomis, gydytojų ir mamyčių nuomone, atsakys mediciną studijuojanti, kūdikių priežiūros, masažo bei aromaterapijos specialistė, bendruomenės „Sąmoningos mamos” įkūrėja ir tiesiog laiminga mama Giedrė Veličkienė.

 

Paskaitoje girdėsime:

Kodėl iki 4 mėn. amžiaus nerekomenduojamas papildomas maistas? // Nuo ko pradėti – daržovės ar kruopos? // Kokia tvarka įvedinėti naujus maisto produktus? // Kaip pasiruošti pirmiesiems pietums? // Ar reikalingas maitinimo grafikas? // Kaip suderinti maitinimą pienu su papildomu maistu? // Gaminti pačioms ar pirkti pramoniniu būdų pagamintą maistelį? // Kokie maisto priedai reikalingi kūdikiams? // Kaip paruošti maistą, kad išliktų vitaminai ir maistingosios medžiagos? // 

Kaip parduotuvėse išsirinkti geriausius produktus? // Kaip sumažinti nitratų kiekį daržovėse ir kas yra gliuteinas? // Kas sukelia alergiją? // Kodėl mažylis nevalgo ir kaip išvengti vidurių užkietėjimo? // Kas lemia žemą hemoglobino kiekį kraujyje? // Kada yra metas valgyti maistą nuo bendro šeimos stalo? // Kaip elgtis, jei kūdikis užspringo?

 

Taip pat sužinosime keletą puikių, kūdikių mėgstamo maistelio receptų. Jūsų laukia įdomi diskusija – pasidalinsime patirtimi, panagrinėsime pavyzdžius ir praleisime laiką puikioje, smagioje kompanijoje – prisijunkite!

PAPILDOMA INFORMACIJA

 

Paskaitos data ir laikas: 

10/18 d. 13:00 val.

Paskaitos trukmė: 3 val.

 

Paskaitos kaina:
GOODLIFE NARIAMS NEMOKAMA
SVEČIAMS – 29 Lt.

 

Lektorė: Giedrė Veličkienė