fbpx

PASKAITA „Kūdikio dienotvarkė. Ramaus miego paslaptys” 01/17

Kviečiame VISUS sausio 17 dieną 13 valandą į paskaitą "Kūdikio dienotvarkė. Ramaus miego paslaptys"

TVARKARAŠTIS REGISTRACIJOS ANKETA

Kviečiame visas sąmoningas mamas, šaunius tėčius ir nenuoramas vaikučius į paskaitą „Kūdikio dienotvarkė. Ramaus miego paslaptys“. Paskaitą ves mediciną studijuojanti, kūdikių priežiūros, masažo bei aromaterapijos specialistė, „Sąmoningų mamų“ bendruomenės įkūrėja ir tiesiog nuostabi mama Giedrė Veličkienė.

 

Ateikite, jei norite, kad Jūsų vaikelis augtų sveikas ir linksmas, o Jūs išvengtumėte bemiegių naktų, kai sau neturite nei sekundėlės laisvo laiko. Juk norėtumėte, kad Jūsų mažylis pats užmigtu nakčiai 19 val.? Kad išmiegotų iki ryto be dažnų prabudimų iš įpročio? Kad visada būtumėte tikra, jog Jūsų mažylis tinkamai ir sveikai pailsėjęs? Kad turėtumėte laisvus vakarus sau.

 

PASKAITOJE SUŽINOSITE apie miegą ir jo ciklus, taip pat lektorė atsakys į šiuos klausimus:

Kiek valandų per parą reikia sveikam kūdikiui? // Kodėl kūdikiui reikia turėti dienotvarkę? // Kaip suplanuoti dieną, kad užtektų laiko VISKAM? // Kaip išmokyti savo mažylį užmigti savarankiškai? // Kaip tinkamai pasiruošti miegui? // Kaip išvengti bemiegių naktų? // Ką daryti, kai mažylis atsibunda kelis kartus per naktį, bet nėra alkanas? // Kaip išvengti miego problemų dabar ir ateityje? // Kas trikdo ramų kūdikio miegą? // Taip pat būkite pasiruošusios bent kelis rūpimus savo klausimus!

GOODLIFE nariams su galiojančiais abonementais PASKAITA NEMOKAMA!

 

Paskaitoje vietų skaičius ribotas, galime priimti 30 dalyvių. Pasiekę šį skaičių stabdysime registraciją.

PAPILDOMA INFORMACIJA

 

Paskaitos data ir laikas: 

01/17 d. 13:00 val.

Paskaitos trukmė: 2,5 val.

Paskaitos kaina:

GOODLIFE NARIAMS NEMOKAMA

SVEČIAMS – 10 Eur / 34.50 Lt

Lektorė: Giedrė Veličkienė