fbpx

Paskaita „Įvadas į valgymo psichologiją”

Paskaitos dalyvių laukia išties daug naudingų įžvalgų ir patarimų, jos metu kalbėsime apie faktorius, lemiančius mūsų valgymo elgseną.

TVARKARAŠTIS REGISTRUOKIS RENGINIUI

Š.m. gruodžio 3 d. GOODLIFE kviečia narius į paskaitą „Įvadas į valgymo psichologiją“, kurį ves psichologė, kognityvinės ir elgesio terapijos atstovė, Lietuvos psichologų sąjungos narė Rosita Kanapeckaitė.

„Visi žmonės esame valgytojai – valgėme, valgome ir valgysime“. Nežiūrint į tai, kad beveik visi gimstame panašaus svorio ir panašaus sudėjimo, suaugę toli gražu ne visi esame ir ne visi galime būti tokie kokie norėtume. O kas gi tai lemia… Ir balerinos, ir nutukę žmonės apsiperka tose pačiose maisto prekių parduotuvėse, tačiau vieni visada išlieka liekni, o kiti – ne. Kodėl?   

Paskaitos dalyvių laukia išties daug naudingų įžvalgų ir patarimų, jos metu kalbėsime apie faktorius, lemiančius mūsų valgymo elgseną (kultūra, evoliucija, socialinė aplinka, šeima, individualūs ypatumai), kokį vaidmenį valgyme vaidina psichologija (elgesys, mąstymas, emocijos), kokie yra lieknų ir su svoriu kovojančių žmonių mąstymo skirtumai, koks mūsų asmeninis santykis su maistu ir kas tai yra dėmesingas valgymas. 


Rosita yra diplomuota psichologė, Vilniaus universitete įgijusi organizacinės psichologijos kvalifikacinį magistro laipsnį bei baigusi specialius kognityvinės elgesio terapijos mokymus psichologams, dirbantiems su svorį reguliuojančiais klientais Arono Beko institute (JAV). 

foto

PAPILDOMA INFORMACIJA:

PRADŽIA: 17:30 val.

DATA:

2015 gruodžio 03

TRUKMĖ: 60 minučių

RENGINIO KAINA:

GOODLIFE nariams NEMOKAMA / Svečiams 10 €

LEKTORIUS (Ė):

Psichologė Rosita Kanapeckaitė

REGISTRUOTIS RENGINIUI