fbpx

PASKAITA „Esu sveikas ir stiprus”

Visas esamas ir būsimas mamytes, šaunius tėčius ir nenuoramas vaikučius kviečiame į paskaitą "Esu sveikas ir stiprus!"

REGISTRACIJOS ANKETA TVARKARAŠTIS
Sužinosite kaip natūraliais būdais sustiprinti mažylio organizmo atsparumą, aktyvuoti imuninę sistemą ir sustiprinti organizmą prieš šaltąjį sezoną.
 
Paskaitėlės programa:
Geriausias laikas pradėti grūdinti mažylį // Pagrindiniai grūdinimo principai // Grūdinimas oro temperatūrų skirtumu // Grūdinimas vėsiu vandeniu // Oro vonios ir gryno oro svarba augančiam organizmui // Aromaterapinės procedūros-natūrali apsauga nuo peršalimo ligų // Saulės spindulių ir vitamino D poveikis imuninei sistemai // Žuvų taukai: mitai ir faktai // Kur didmiestyje rasti stebuklingai švaraus oro? // Jūros ir pušyno aplinka. Kuo ji ypatinga? // Mažylis ir pirtis. Taisyklės. // Natūralūs būdai atbaidyti ligoms // Stebuklingas receptas „Kaip greitai atsigauti po ligos?” // Vitaminų kupini maisto produktai // Pilnavertis miegas, kodėl jis toks svarbus? // Kūdikių ir vaikų fizinis aktyvumas // Labiausiai organizmą alinantys veiksniai // Penki sveikų vaikų įpročiai,kuriuos būtina skiepyti nuo vaikystės // Penkios didžiausios mylinčių mamų klaidos.
 
O taip pat: diskusija apie skiepus, natūralius ir sintetinius vitaminus, maisto papildus, antivirusinius maisto produktus, eterinius aliejus ir t.t.
 
Kantriausiems klausytojams – trumpas, ypatingo korėjietiško, imuninę sistemą aktyvuojančio masažo kursas!
 
Paskaitą ves masažo ir aromaterapijos specialistė, kūdikių priežiūros konsultantė, „Sąmoningų mamų” bendruomenės įkūrėja ir mama – Giedrė Veličkienė.
 
DĖMESIO! DALYVAVIMAS BE VAIKUČIŲ!

PAPILDOMA INFORMACIJA

Paskaitos laikas: 09/12d. 12:30 val.

Paskaitos trukmė: 2 val. 30 min.

Paskaitos kaina:

GOODLIFE nariams – NEMOKAMA

Svečiams – 10 €

Lektorė: Giedrė Veličkienė