fbpx

MOTHER & CHILD

Sportas ir bendravimas su kitomis mamomis - puiki terapinė priemonė.

TVARKARAŠTIS NEMOKAMA TRENIRUOTĖ
"Ši neaukšto intensyvumo programa specialiai sukurta mamytėms ir jų mažyliams. Specialiai subalansuoti pratimai saugiam kūno stiprinimui po gimdymo bus įžanga į ateityje planuojamas intensyvias kasdienes treniruotes. Tai taip pat kokybiškas mamos ir mažylio laikas kartu, tad kviečiu pagerinti fizinę savijautą, truputį prasiblaškyti ir surasti naujų bendraminčių." Ramunė Supranavičienė Grupinių užsiėmimų trenerė | Patirtis 24 metai

Kūnas išvargintas nėštumo, skauda nugarą, talija atrodo dingusi negrįžtamai, akis bado užsilikę nereikalingi kilogramai, o visas gyvenimas staiga susitraukiа iki namų zonos? Vykite liūdesį šalin ir ateikite pas mus, bendravimas ir sportas daro stebuklus.

 

Kviečiame mamytes su vaikais nuo 3 mėnesių sportuoti kartu. Jūsų laukia pratimai, specialiai subalansuoti kūno „atgaivinimui” po nėštumo iššūkių, tai lyg įžanga į saugias intensyvesnes treniruotes. Didžiausią dėmesį, be abejo, skirsime juosmens, pilvo preso, nugaros raumenų tvirtinimui. Nepamiršime ir rankų, krūtinės, kojų, užpakaliukų – stengsimės, kad nebūtų jokio disbalanso.

 

Kodėl MOTHER & CHILD?

Sportuojanti mama – laiminga mama. Tačiau po gimdymo nerekomenduojama sportuoti vienoms pačioms namuose, šiuo jautriu periodu itin svarbus pratimų pasirinkimas ir atlikimo technika. O sportuoti kartu su kitomis mamomis bei vaikučiais bus kur kas smagiau – gal čia susirasite ir naujų draugių.

 

 

SPORTUOK SAVO TEMPU IR REZULTATŲ PASIEK GREIČIAU

Nemokamus pulsometrus gauna visi sportuojantys: tiek grupinėse, tiek kitose treniruotėse.

 

PAPILDOMA INFORMACIJA

Trukmė: 55 min.
Intensyvumas:
Ką duoda ši treniruotė?
Jėga:
Ištvermė:
Lankstumas:
Atsistatymas: