fbpx

JOGA VAIKAMS

Tai smagi treniruotė kūnui, susikaupimas protui ir kartu labai atpalaiduojantis žaidimas vaikų emociniam pasauliui.

TVARKARAŠTIS

Vaikų joga kardinaliai skiriasi nuo suaugusiųjų, nes viskas vyksta žaidybine forma. Vaikučiai jogos fizinių pratimų (asanų) pagalba yra kviečiami persikelti į gamtos, daiktų, gyvūnų pasaulį ir „virsti“ medžiu, liūtu ar žuvyte.

 

Tai smagi treniruotė kūnui, susikaupimas protui ir kartu labai atpalaiduojantis žaidimas vaikų emociniam pasauliui. Jei suaugusieji savo veiklą suvoktų ne kaip sunkią rutiną, o kaip žaidimą, daug daugiau nuveiktų. Vaikai yra mūsų pagrindiniai mokytojai.

 

KODĖL JOGA VAIKAMS?

Įgyjami geri sveikatingumo pagrindai, kurie tampa įpročiu, todėl paaugus be jokios prievartos pasirenkamas sveikesnis gyvenimo būdas // Padeda jaunam kūnui optimaliai vystytis, formuoja gražią laikyseną, tiesų ir lankstų stuburą, teisingą kvėpavimą, darnią vidaus organų veiklą

 

Gerėja motoriniai įgūdžiai, pusiausvyra, lankstumas // Stiprėja organizmas // Kvėpavimo pratimai puikiai apsaugo nuo peršalimo ligų, o užklupus ligai – vaikas sirgs trumpiau, greičiau atsigaus po ligos // Išmokstama koncentruoti dėmesį ir jį išlaikyti. Tai pagerins bendravimo įgūdžius ir pasiekimus moksle // Išmokstama išlaisvinti emocijas ir išeikvojamas perdėtas aktyvumas // Vystomi ir socialiniai įgūdžiai // Ugdomas pasitikėjimas savimi.

 

PAPILDOMA INFORMACIJA

Treniruotės vyksta: II ir IV 16:00 val. 

Treniruotės intensyvumas: +

Treniruotės trukmė: 75 min.

Treniruotės skirtos: 6-11 metų vaikams