fbpx

INSANITY 30 min.

INSANITY, o kitaip GET FIT or GO HOME (arba tu per 2 mėnesius būni "FIT", arba keliauji namo)!

TRENERIS IGNAS TVARKARAŠTIS

INSANITY, o kitaip GET FIT or GO HOME (arba tu per 2 mėn. būni „FIT“, arba keliauji namo)!

 

Ši programa iš Jūsų nereikalauja jokios įrangos, viskas daroma su savo kūno svoriu. Treniruotėse atliekami paprasti ir aiškūs pratimai, kurie dažnai būna nelengvi. Sparčiai plintantis Insanity virusas visame pasaulyje (jau 4 mln. žmonių visame pasaulyje), įtraukė ir trenerį Igną Bakėjų, ir sportuojančius žmones Lietuvoje (jau virš 1200 narių).

 

APIE INSANITY

Treniruočių pagrindas aukšto intensyvumo, intervalinės treniruotės HIIT (High intensity interval training angl.) / Treniruotės metu širdies ritmas pašoka labai aukštai / Duodamas nedidelis laiko tarpas atgauti kvapą, ritmas grįžta i pradinę būseną / Treniruočių trukmė svyruoja 30 – 50 min. / Skirtingi profesionalūs pratimai, pilnas grafikas, kad kiekvieną dieną būtų dirbama su skirtingomis raumenų grupėmis / Akivaizdūs pokyčiai jau po 2 mėn. aktyvaus ir atkaklaus darbo / Milžiniškas privalumas, jog treniruotėms nereikalinga įranga / Grupėse užsiėmimai efektyvesni 50-80 % nei sportuojant vienam namuose, todėl motyvacija auga dar labiau :)!

 

DĖMESIO! BŪTINA ŽINOTI!

Prieš pradėdami daryti INSANITY turite pasikonsultuoti su savo šeimos gydytoju, paminėti, kad tai yra aukšto intensyvumo treniruotės. Gauti iš jo leidimą užsiimti tokiu sportu. Taip pat pasitarti su savo asmeniniu treneriu, ar esate fiziškai pasirengęs tokiai treniruotei. 

 

„Insanity“ bendruomenės misija ir vizija:

Kad sportas taptų kasdieniu dalyku, lyg dantis valytis prieš miegą / Puoselėti sveiką gyvenseną, t.y. didinti fizinį aktyvumą, subalansuoti mitybą / Kurti aktyvią ir sveiką bendraminčių bendruomenę.

PAPILDOMA INFORMACIJA

Treniruotės vyksta: Reebok functional zone 

Treniruočių laikas: I ir III 19:00 val. 

Treniruotės intensyvumas: +++
Treniruotės trukmė: 30 min.
Amžiaus apribojimas: nuo 18 metų

Kategorija: Funkcinė treniruotė