fbpx

FUNKCINĖ TRENIRUOTĖ

Intensyvi treniruotė, kuri skirta raumenų balansui bei sąnarių stabilumui gerinti, traumų rizikai mažinti, todėl ji tinka įvairaus fizinio pasirengimo lankytojams. Treniruočių metu yra lavinamos kūno fizinės savybės, o jas belavinant yra suformuojamas sportiškas ir stangrus kūnas.

TVARKARAŠTIS TRENERIS ŽYGIMANTAS

FUNKCINĖ treniruotė- energinga jėgos ir ištvermės treniruotė. Stiprinanti viso kūno raumenis, gerinanti širdies ir kvėpavimo funkcijų sistemų pajėgumą. Treniruotės metu dirbama su funkcinės zonos inventoriumi, naudojant laisvus svorius, štangutes ir pasitelkiant savo kūną.

 

Ši funkcinė treniruotė skirta stiprinti viso kūno raumenis visapusiškai bei gerinti širdies ir kvėpavimo funkcines sistemas, todėl ji tinka įvairaus fizinio pasirengimo lankytojams. Treniruočių metu yra lavinamos fizinės savybės jėga ir ištvermė ,taip formuojamas sportiškas, stangrus ir stiprus kūnas. Atliekami kompleksiniai pratimai, kurie vienu metu apkrauna 3-4 raumenų grupes. Ši treniruotė leidžia apjungti visus bazinius pratimus į vientisą sistemą, todėl treniruotė tampa įdomi ir energinga.

 

KODĖL FUNKCINĖ TRENIRUOTĖ?
STIPRINA kūno raumenis // Kūnas įdarbinamas maksimaliai // Vienu metu dirba 3-4 raumenų grupės // DIDĖJA ištvermė ir jėga // GERĖJA širdies ir kraujotakos darbas // MAŽĖJA riebalinio audinio

PAPILDOMA INFORMACIJA

Treniruotės vyksta: 

I 16:00 val.

III 17:30 val. (45 min.)

V 18:00 val.

Treniruotės intensyvumas: ++

Treniruotės trukmė: 50 min.

Amžiaus apribojimas: nuo 12 metų

Kategorija: Funkcinė treniruotė