fbpx

EUROWELLNESS DAY 2014 – 03/02

Tai ilgai brandintas renginys, skirtas žmonėms, kuriems svarbu fizinės bei dvasinės gerovės, puikios savijautos, stiprios sveikatos harmoninga sąjunga.

GOODLIFE NARIŲ REGISTRACIJA DAUGIAU INFORMACIJOS

Sveikatinimo srities profesionalai, susirinkę Lietuvoje, panaudos pasaulinę praktiką, novatorišką požiūrį į fitnesą, rengs grožio ir sveikatinimo pamokas. Renginio metu turėsite unikalią galimybę dalyvauti profesionalių Pilates metodo mokytojų Mary Potiguara & Fabio Block iš Brazilijos pamokose, susitikti malonioje aplinkoje su savo draugais, iš arčiau pabendrauti su instruktoriais.

 

Pilates, Jogos, Kalanetikos pamokas ves vieni iš geriausių instruktorių Lietuvoje. Neabejojame, kad renginio programa sudomins sveikatos specialistus, kineziterapeutus, Pilates, Jogos, Kalanetikos mokytojus bei visus aktyviai ir sveikai gyvenančius. Galima drąsiai teigti, tai renginys, kurio laukia visa Lietuva, kuris skirtas specialiai Jums, neabejingiems aktyviam gyvenimo būdui, mėgėjams bei profesionalams, ieškantiems naujovių fitnese!

 

Palaikykime šiame renginyje ir GOODLIFE šeimos narę – trenerę Ona Liandsbergienę!

 

GOODLIFE savo klubo nariams dovanoja 60 Lt nuolaidą į šį renginį. Registruokitės!

 

DĖMESIO! Prieš renginį, vasario 27-28d. kovo 1d. vyks seminarai „PILATES MATWORK EXERCISES“, kuriuos ves profesionalai savo srities Mary&Fabio Block (Brazilija). Visus, kurie domisi Pilates metodu, kurie nori tobulėti šioje srityje, kviečiame dalyvauti. Po renginio, kovo 3d. vyks WORKSHOP ,,CORE BALANCE”, kurį ves Mary&Fabio Block (Brazilija).

 

Iki malonių akimirkų EUROWELLNESSDAY renginyje!

PAPILDOMA INFORMACIJA

 

Renginio vieta:

Crowne Plaza Vilnius, M.K.Čiurlionio 84

 

Renginio data ir laikas: 

03/02 d. 10:00 val.

 

Renginio kaina:

GOODLIFE SAVO KLUBO NARIAMS DOVANOJA NET 60 Lt NUOLAIDĄ!

 

Daugiau informacijos apie renginį:

www.aeromix.lt