fbpx

DVIRAČIŲ ŽYGIS

Dviračiu gali važiuoti įvairaus amžiaus ir fizinio pasirengimo žmonės.

TVARKARAŠTIS TRENERĖ JULIJA

Dviračių žygis – tai smagus pasivažinėjimas dviračiu vis kitomis trasomis drauge su gera kompanija. Važiavimas dviračiu yra ne tik puikus laiko praleidimo būdas, bet ir aktyvi treniruotė. Važiuojant dviračiu didėja ištvermė, gerėja širdies kraujotaka, stiprėja kojų ir sėdmenų raumenys, didėja kojų sanarių lankstumas, o malonūs pojūčiai padeda išvengti streso. Važiavimas dviračiu taip pat padeda reguliuoti kūno svorį, gražina figūrą, gerina raumenų, ypač kojų raumenų tonusą. Puiku ir tai, kad dviračiu gali važiuoti įvairaus amžiaus ir fizinio pasirengimo žmonės. 

 

Kaip vyks dviračių žygis? Dviračių žygį pradėsime nuo GOODLIFE sporto klubo. Susitikę pirmiausia aptarsime numatytą trasą, lengvai apšilsime atlikdami tempimo pratimus. Kiekvienai treniruotei pasirinksime vis kitą trasą. Dviračių žygio metu nuvažiuosime apie 12-15 km ir užtruksime apie 1-1,5 val. Treniruotę užbaigsime grįždami į Goodlife sporto klubą, aptarsime nuvažiuotą trasą ir išsikelsime tikslus kitam dviračių žygiui.

 

Rekomendacijos. Tinkama apranga (patogūs drabužiai, avalynė, kepuraitė ir akiniai nuo saulės pagal poreikį), apsaugos pagal poreikį, KET atitinkantis dviratis.

 

^D7A4183E9C739AB519C13153BAA06D0D0D1DCD09AB35EE4284^pimgpsh_fullsize_distr TRENIRUOTĖS LAUKE! 

Esant geroms oro sąlygoms (be lietaus, oro temperatūra nuo +18), treniruotės vyksta TIK  lauke.

PAPILDOMA INFORMACIJA
Treniruotės vyksta: 

VI 11:30 val. TRENIRUOTĖS LAUKE!

 

Treniruotės intensyvumas: **

 

Treniruotės trukmė: 60 – 90 min.

 

Amžiaus apribojimas: nuo 18 metų (jaunesni dalyviai su suaugusiųjų palyda)

 

Kategorija: Treniruotė lauke

 

DĖMESIO! Treniruotė NEMOKAMA ir atvira visiems!