fbpx

BODYPUMP100

Ar jūs pasiruošę prisijungti prie didžiausios pasaulyje treniruotės?

RENGINIO NAUJIENOS

BODYPUMP – populiariausia pasaulyje grupinė treniruotė. Ji efektyviai stiprina visą kūną, degina riebalus ir leidžia greičiau pasiekti norimų rezultatų.

 

Baziniai pratimai jums tikrai pažįstami, tik Body Pump treniruotės metu teks vieną judesį kartoti po 70-100 kartų. Keisis tempas, pratimai, papildomi svoriai, tad treniruotė pareikalaus nemažai jėgų bei ištvermės, o kartu ir lavins šias savybes. Taip pat ryškės raumenys, o nuo nemenkos kardio dozės sudegs apie 500-600 kalorijų, tad tirps ir riebalinis sluoksnis.

 

BODYPUMP treniruotė yra pastoviai tobulinama ir atnaujinama kiekvieną ketvirtį. Sausio 14 dieną pasaulyje pasirodys 100-oji, jubiliejinė BODYPUMP versija! Šią versiją, šeštadienį, paminės visi sertifikuoti sporto klubai, o tarp jų ir GOODLIFE! 

 

BODYPUMP100 startuos šeštadienį 11.00. Po to, 12.00, grupinių treniruočių treneriai kviečia į smagią, tačiau jėgų pareikalausiančią šventinę estafę!

 

Vietų skaičius yra ribotas, todėl, visų dalyvaujančių prašome renginio Facebook paskytoje pažymėti „DALYVAUJU” 🙂 Iki susitikimo šeštadienį GOODLIFE klube! 🙂 

PAPILDOMA INFORMACIJA


Renginio data: sausio 14 d.

Renginio pradžia: 11.00

Renginio trukmė: 2 val.