Trumpi mitybos patarimai mažai judantiems

Mityba | 2020.03.20

„Nekepkite pyrago devyniems žmonėms, jeigu esate dviese šeimoje“, – sąmoningais ragina išlikti GOODLIFE asmeninis treneris ir dietistas Dainius Vyšniauskas bei dalinasi trumpais patarimais, kaip maitintis, kuomet ištisas dienas leidžiame namuose ir mažai judame.

 

„Nekepkite pyrago devyniems žmonėms, jeigu esate dviese šeimoje“, – sąmoningais ragina išlikti #GOODLIFE asmeninis…

Posted by GOODLIFE klubas on 2020 m. kovo 20 d., penktadienis

 

 

ONLINE mitybos paskaitų ciklas „4 VALANDOS SAU“ 

2020 m. kovo 29 d. – balandžio 8 d.

Karantinas sukelia daug sunkumų, bet tai taip pat puiki proga susikurti naujus įpročius, kurie išliks ir vėliau. O reikia labai nedaug – tik 4 valandų sau. Tad junkitės į ONLINE mitybos paskaitų ciklą, kuriame svarbiausi klausimai bus: ką valgyti ir kas labiausiai tinka jums.

TEMOS
1.  Ką valgyti. Mitybos pagrindai ir skirtumai bei panašumai tarp skirtingų mitybos stilių (pvz.: ketogeninė mityba, vegetarizmas, carnivore dieta, protarpinis susilaikymas nuo maisto ir kiti).
2.  Koks mažiausias pokytis gali atnešti daugiausiai naudos. Nors dietistai yra profesionalai savo srityje, tik jūs geriausiai pažįstate save. Ieškosime esminio pokyčio, kuris padarytų didžiausią skirtumą siekiant jūsų tikslo.
3.  Pavyzdinis mitybos planas. Trečioje paskaitoje kartu dėliosime skirtingus mitybos planų variantus ir apkalbėsime variacijas. Aptarsime, ką daryti kai neturime laiko arba ką daryti, kai laiko turime per daug.
4.  Sąmoninga mityba. Kaip atpažinti emocinį valgymą. Tikriausiai kertinė tema šiame įtemptame laikotarpyje. Norint, kad naujai sukurti įpročiai išliktų, turime suprasti, ką darome, ir kodėl tai darome. Kalbėsime, kaip atpažinti emocinį valgymą ir ką daryti atpažinus.

Paskaitos vyks kas savaitę susiskambinus per video konferencinį skambutį. Kiekvienoje paskaitoje aptarsime skirtingas temas ir diskutuosime aktualiais klausimais. Po kiekvienos paskaitos bus duodami namų darbai.

Viena paskaita užtruks 1 valandą. Paskaitos vyks nuo kovo 29 dienos iki balandžio 8 dienos.
*Visiems dalyviams sutarus dėl kito laiko galima keisti datas.

Maksimalus dalyvių skaičius 6 žmonės.
Paskaitų ciklo kaina – 36 eur žmogui.

REGISTRACIJA
Dainius Vyšniauskas
El.p. dainius@goodlifeclub.lt
Mob. +370 620 65996

Grįžti į blogą