Treniruotės mažose grupėse – būdas pradėti sportuoti su dideliu noru

Treniruotės | 2015.02.10

Artėjant pavasariui daugelis ima galvoti apie tai, kaip atsikratyti per žiemą priaugto svorio. Griebiamasi organizmą alinančių dietų, dietologus gąsdinančių mitybos programų, o kartais net ir badavimo. Tie, kurie jau atrado sveikos gyvensenos ir sporto džiaugsmą, galėtų paliudyti, kad yra keli svarbūs dalykai, priverčiantys užsukti į treniruotes su šypsena. Dėmesys kiekvienam, sveiki rezultatai, motyvuojanti komanda, individualios konsultacijos ir, žinoma, patraukli kaina atvilioja į sporto klubą net ir didžiausius tinginius. 

Visą tai gali pasiūlyti „Reebok challenge“ treniruotės, vykstančios mažose grupėse. Sporto ir laisvalaikio klube šeimai „Goodlife“ valandą trunkančioje treniruotėje prakaitą lieja nuo 3 iki 5 žmonių. Viso programą sudaro 16 treniruočių.

Sportuojančiais rūpinasi profesionalūs specialistai, padedantys siekti užsibrėžtų tikslų. Treniruotės vyksta du kartus per savaitę. Iššūkis metamas ne tik sau, bet ir kitiems kartu sportuojantiems.

Vyr. asmeninis treneris, programos „Reebok challenge“ vadovas Žygimantas Malinauskas pasakojo, kad jo tikslas yra padėti žmonėms ne tik atsikratyti svorio, bet ir pamilti aktyvų gyvenimo būdą, atrasti sveiką gyvenseną. Šią sporto programą Ž. Malinauskas siūlo rinktis tiems, kurie ilgai svarstė, ar verta pradėti sportuoti, bijo jaustis klube balta varna.

Kiekvienas klientas gali pasirinkti sau labiausiai tinkančią programą iš trijų siūlomų: pirmųjų žingsnių programą, programą, skirta norintiems sveikai numesti svorį, sutvirtinti kūną ir pradėti gyventi sveikiau ir labiausiai pažengusiems, kurie nori sustiprinti visą kūną bei sureguliuoti svorį.

„Treniruotės mažose grupėje yra viena iš lengvojo kultūrizmo rūšių. Vesti tokius užsiėmimus gali treneris, turintis daug patirties. Lietuvoje ne kiekvienas įperka treniruotes su asmeniniu treneriu. Tokio pobūdžio užsiėmimai yra puiki alternatyva tiems, kurie nori sulaukti išskirtinio dėmesio ir neišleisti daug pinigų. Treniruotėse prakaitą lieja tiek liekni, tiek apkūnūs. Kiekvienas jausis puikiai, kartu sieks rezultatų. Kadangi sportuojančius vienija bendras tikslas, nenuostabu, kad programos nariai susidraugauja“, – kalbėjo „Reebok challenge“ vadovas.

Pasak trenerio, į sporto klubą užsukę žmonės nebegali žiūrėti į save veidrodyje, jaučiasi apsunkę, niekada nelipa laiptais, o važiuoja liftu.

 „Dažniausiai apkūnių žmonių problema būna ne viršsvoris, o netaisyklinga, neišlavinta nugaros padėtis. Nesportuojantys mažai juda, nedirba nugaros raumenys, nuolat kūprinasi. Šios bėdos būna kur kas svarbesnės nei nepageidaujami kilogramai. Be sporto, subalansuotos mitybos ir miego rezultatai niekada nedžiugins“, – pasakojo ilgametę patirtį turintis asmeninis treneris.

Sportuodami grupėje dalyviai žino, kad negali atsilikti nuo kitų. Aptingusius į priekį veda sveika konkurencija, darbas grupėje. Savo dienotvarkę „Goodlife“ nariai susidėlioja taip, kad joje liktų vietos sportui. Klubo lankytojai žino – treniruotėje laukia nauji bičiuliai, o kartu mesti svorį visada smagiau. Jei atsikratyti svorio sekasi šiek tiek prasčiau, dalyviai stengiasi labiau prižiūrėti savo mitybą.

„Noriu, kad mano klientai ne tik džiaugtųsi gražiu kūnu, tačiau nenorėtų vėl grįžti prie senų įpročių, atgauti prarastus kilogramus. O ši programa yra puiki proga padailinti kūno linijas su džiaugsmu“, – pasakojo Ž. Malinauskas.

Daugiau apie projektą Reebok Challenge.

Grįžti į blogą