Synergy Fit – energinga karuselė

Treniruotės | 2017.01.25

„Goodlife” treniruoklių salėje jau kuris laikas stovi didelis multifunkcinis įrenginys, išvaizda kažkuo primenantis karuselę. Asociacija neatsitiktinė, nes dalyvaujantiems Synergy Fit treniruotėje kaip ir karuselėje teks suktis ratu. Tiesa, smagumas ir sukimosi palaima, ateis tik pasibaigus treniruotei, iš jūsų pareikalausiančiai nemažai jėgų ir ne vieno prakaito upelio. Apie naują Synergy Fit įrenginį ir treniruotę detaliau pasakoja treneris Laurynas Onuškevičius.

Treniruoklis lyg karuselė stovi centre, o aplink jį sukasi visi treniruotės dalyviai. Viena treniruotė – apie 10 stotelių (gali būti nuo 5 iki 20, priklauso nuo trenerio sumanymo ir tikslo), kiekvienoje stotelėje užtrunkama po 40 sekundžių, tada 20 sekundžių atokvėpis ir startas sekančioje stotelėje. Atlikus visą dešimtuką – šiek tiek ilgėlesnė pertraukėlė atsigauti ir vėl kiekvienas savo tempu kartoja pratimų ratą, tokie per trenruotę apsukami trys. Tiesa, kaip ir kiekviena treniruotė, taip ir ši pradedama apšilimu, o baigiasi tempimo pratimais.

5

Ši įvairių sporto salės įrankių kompozicija labai harmoningai ir patogiai sukomponuota į funkcionaliai maksimaliai išpildytą erdvę grupinėms treniruotėms. Treniruoklis „daug viename” praplečia galimybes, bet kartu nepririša. Tikrai nebūtina visus judesius atlikti tik pasitelkiant treniruoklį. Paįvairinimui dalį pratimų visada pasiūlau ir šalia jo, pavyzdžiui, šuoliukų, lentos poziciją ir pan.

4

Synergy Fit treniruotė gali būti labai intensyvi, tačiau vienas jos privalumų – galimybė reguliuotis intensyvumą pačiam. Kiekvienoje stotelėje laukia vis kitas pratimas ir žmogus jį daro sau ir pagal save. Likusi grupė tempo neįtakoja, o treniruoklis bei papildomi įrankiai leidžia pasirinkti ne tik progresijas, bet ir regresijas. Jei negali atlikti prisitraukimo, gali pakaboti, jei ir tai sunku, darai prisitraukimus su TRX diržais kojomis atsirėmęs į žemę. Tad intensyvumas ir judesio sudėtingumas gali būti labai individualūs, tačiau po treniruotės visi išeina vienodai atidavę save.

3

Tai tobula individualių treniruočių salėje ir grupinių užsiėmimų kombinacija. Ji ideali mėgstantiems savarankišką sportą treniruoklių salėje ir grupinių užsiėmimų privengiantiems dėl muzikalaus ir choreografiško stiliaus. Synergy Fit treniruotė tikrai patiks įdomesne struktūra, kurioje nelieka vietos nei ritmikai, nei griežtam diktatui „per dvi sekundes tupiam, per dvi – kylam…”.

2 copyIr dar vienas privalumas – jus visą treniruotę seks budri trenerio akis. Treneris čia ne ant scenos, jis ne demonstruoja, o šalia besisukantiems ratu padeda įvaldyti tobulą techniką.

UŽSIĖMIMŲ TVARKARAŠTĮ RASITE ČIĄ!

Grįžti į blogą