Startuok su „Startuoliu”

Treniruotės | 2017.06.02

Kasdien eidami į sporto salę kartu su jumis norime padėti jums siekti savųjų tikslų, akivaizdžių rezultatų. Esame šalia jūsų, nes norime, kad sportas jus džiugintų ir gerintų sveikatą bei savijautą. Patirtis rodo, kad norint gerų rezultatų, labai svarbi pati pradžia, teisingas startas. Kai žinai ką ir kaip daryti, belieka tik daryti. O jei nežinai – pagelbės „Startuolis” – pirmoji nemokama saugaus ir sveiko sporto programa Lietuvoje. Apie ją plačiau pasakoja „Goodlife” sporto vadovas bei asmeninis treneris Andrius Česnauskas.

„Startuolis” – tai nemokama programa „Goodlife” klubo nariams, susidedanti iš 12 pusvalandžio trukmės treniruočių, išdėstytų per šešias savaites. Pavadinimas labai aiškiai sufleruoja – ji sukurta galvojant būtent apie naujokus, sportuoti pradedančius žmones, dar neturinčius teisingų įgūdžių, bazinių judesių pagrindų, nežinančių nuo ko pradėti ir kaip elgtis sporto salėje.

Tačiau aš ją rekomenduočiau ne tik pradedantiesiems, bet ir jau sportuojantiems, bet neturintiems didelės patirties sporto salėje, norintiems sportuoti savarankiškai bei visiems lankantiems grupinius užsiėmimus.

„Startuolis” padės kiekvienam, nedrąsiai besijaučiančiam sporto salėje, atsakys į visus rūpimus klausimus ir sudėlios visus taškus ant „i”. O taip pat paruoš intensyviems grupiniams užsiėmimams, padės suprasti judesių techniką bei seką, leis sąmoningiau dalyvauti treniruotėje, padės išvengti traumų.

12 treniruočių – 12 skirtingų temų. Dalį jų skiriame bazinių judesių (pritūpimas, įtūpstas, trauka, pasilenkimas, spaudimas ir rotacija) technikos įvaldymui. Tai lyg savotiškas pirmojo testavimo tęsinys. Po jo kiekvienas žino savo silpnąsias vietas ir „Startuolio” metu turi puikią galimybę sulaukti patarimų, kaip jas eliminuoti, taip pat šlifuoti kiekvieno judesio techniką, mokytis regresijų arba progresijų.

Laukia ir pažintis su smulkiuoju salės inventoriumi bei stacionariais treniruokliais. Kaip naudotis TRX diržais, voleliu, ką daryti prie vieno ar kito treniruoklio, kaip išvengti klaidų – tai informacija, padėsianti įdomiau ir efektyviau leisti laiką sporto salėje ir drąsiau rinktis papildomus įrankius.

Vis dar nerandantiems idealaus apšilimo būdų taip pat negailėsime nei teorinių, nei praktinių patarimų. Vienas užsiėmimas bus skirtas ir grupinių treniruočių pristatymui. Tikime, kad jos metu išgirsta informacija padės kur kas tiksliau pasirinkti būtent jums tinkančią treniruotę.

Ir dar keletas „Startuolio” privalumų: vienoje grupėje ne daugiau 5 žmonių, užsiėmimus veda profesionalūs instruktoriai, prie programos galima prisijungti bet kada, nebūtina laukti pirmos temos, kiekvienas užsiėmimas prasideda likus pusvalandžiui iki grupinės treniruotės, tad gavę teorinių bei praktinių žinių jūs galėsite jas pritaikyti praktikoje, savo mėgiamoje grupinėje treniruotėje.

Tad liko tik kreiptis į „Goodlife” vadybininkus ir jie pasiūlys geriausią jums „Startuolio” treniruočių laiką.

Grįžti į blogą