Sevi iššūkis #1 – atsikratyti 15 kg per tris mėnesius

Sveikata | 2015.11.13

Ar esate patyrę tą jausmą, kai vieną dieną pabundi ir supranti, jog metas keisti savo gyvenimo būdą? Pažvelgi į veidrodį ir neatpažįsti ten stovinčio žmogaus? Pamanai, kur dingo tas linksmas, savimi patenkintas žmogeliukas, kurį taip mylėjau… Supranti, kad taip toliau gyventi negali, reikia skubių pokyčių, nes dar ilgas gyvenimas prieš akis ir jį norisi nugyventi kokybiškai… 

Vieną rytą, tokius išgyvenimus patyrė mūsų herojė Sevi. Energinga, besišypsanti mama, auginanti du vaikučius ir kurianti verslą Lietuvoje nusprendė keisti savo gyvenimą. Kad išsikeltų tikslų būtų lengviau siekti, ji meta iššūkį sau ir pasižada per 3 mėnesius atsikratyti 10-15 kg. 

„My name is Sevi, Im 37 years old working mom with 2 wonderful daughters and a proud resident of Vilnius for already 4 years. One day I came to a point that my current lifestyle need to be changed absolutely and I realized it requires me to be more active and live healthy,  so here Im – joining the great team of GOODLIFE for an extreme challenge to change my life 100%.” 

Jai į pagalbą skuba du GOODLIFE specialistai:

Asmeninė trenerė Simona Šilenskytė „Kaskart išvydus jos šypseną salėje, suprantu, kad ji į treniruotę atkeliauja kaip į tikrą šventę. Visada puikiai nusiteikusi, optimizmo nestokojanti, tiesiog super moteris su rimtais tikslais. Ji trokšta pašalinti nugaros ir kelio sąnarių skausmus, nori jaustis tvirtesnė ir ištvermingesnė. Pagrindinis jos tikslas – sumažinti svorio iki normos ribos. Jei atvirai mes pirmuosius žingsnius jau padarėme, nugaros nebeskauda, o ir kelio skausmas sumažėjo. Ar ji tvirtesnė ir ištvermingesnė? Žinoma! Paprastą ėjimą, pakeitėme intervaliniu bėgimu. Jos svajonė išsipildė 🙂 Užsispyrimą ji demonstruoja atlikdama sunkesnius pratimus – „jei dirbti, tai iki galo” – visada kartoja Sevi. Labai didžiuojuosi ja, nes per pirmąjį mėnesį ne tik pagerinome jos savijautą, bet ir atsikratėme -7 kg. Toliau dirbame kupinos motyvacijos.”

Sveikos gyvensenos ir mitybos specialistas Artūras Sujeta: „Sevi užsispyręs ir pasiryžęs pokyčiams žmogus. Dabar ji vadovaujasi mitybos strategija – sudariau Jai 7 dienų skirtingų menių savaitę bei integravome į ją „iškrovos dienas”, aptarėme pagrindinius „trigerius” kurie jai padės pasiekti maksimalių tikslų. Esu tikras, kad Ji – tas žmogus, kuris ne tik padarė gerą startą, bet ir nesustos prie finišo tiesiosios. Per savaitę turime „atsisveikinti” su 1 kg.”

Sevi pažada laikytis visų specialistų nurodymu bei kas mėnesį papasakoti kaip jai sekasi. Tad nekantriai lauksime šios istorijos tęsinio.

Grįžti į blogą