Sėkmės istorija MARTA: "Po 12 m. pertraukos įsigijau trumpą suknelę"

Sveikata | 2014.10.09

Vadove dirbančiai 28-erių Martai nuo šių metų vasario mėnesio jau pavyko atsikratyti 22 kg. „Po 12 metų pertraukos įsigijau trumpą suknelę. Atsirado noras ir dėvėti aukštakulnius, kurių dėl savo ūgio (181 cm) anksčiau vengdavau“, – su džiaugsmu savo sėkmės istorija dalinasi mergina.

Trumpai apie Martą ir jos gyvenimą iki pokyčių

Man 28 metai, dirbu vadove Winnersport Adidas Reebok parduotuvėje, taip pat prižiūriu dvi Adidas parduotuves Estijoje. Myliu savo darbą, nes jame kasdien bendrauju su žmonėmis, kurie neabejingi sportui. Sportas, kaip pomėgis, mane lydėjo visą gyvenimą. Vaikystėje teko lankyti plaukimą, stalo tenisą, tačiau ilgiausiai, 8 metus, žaidžiau krepšinį. Profesionalia žaidėja netapau, tačiau krepšinis iki šiol yra neatsiejama mano gyvenimo dalis ir vienas iš didžiausių pomėgių. Visada sergu už Lietuvos vyrų krepšinio rinktinę, palaikau Vilniaus Lietuvos ryto krepšinio komandą. Domiuosi ir kitomis sporto šakomis: futbolu, tenisu, lengvąja atletika. Žinios apie sportą labai praverčia darbe. Klientai dažnai nustemba, kad gali su moterimi padiskutuoti apie krepšinį ar futbolą. 

Kokios priežastys paskatino pradėti sportuoti? Kodėl pasirinkai GOODLIFE sporto klubą?

Po mokyklos baigimo 10 metų praktiškai nesportavau. Studijuodama tiek balakauro tiek magistro studijose visą laiką dirbau, tad laiko sportui nerasdavau. Dabar manau, kad laiko stoka tebuvo pasiteisinimas. Baigus studijas vis žadėjau pradėti sportuoti. Kaip ir visi, kuriems trūksta valios ar kažkokio papildomo paskatinimo: nuo pirmadienio, nuo kitos savaitės ar kito mėnesio, tačiau prabėgo 4 metai, o sportuoti taip ir nepradėjau iki šių metų vasario mėnesio, kuomet mano gyvenime įvyko daug permainų ir teko susidurti su didžiausiu iki tol kada patirtu stresu. Iš kolegų Kalėdų proga gavau dovanų metinį GOODLIFE abonementą. Sportas pirmiausiai tapo priemone pabėgti nuo rūpesčių, numalšinti stresą. Nuo pat pirmo apsilankymo sporto klube pajutau, kad man labai tinka jo atmosfera: paslaugus personalas, draugiški klubo lankytojai, maloni aplinka. Po keleto pirmųjų treniruočių „užsikabinau“ ir pradėjau lankytis klube kone kasdien. 

Nuo ko pradėjai? Kaip treniravaisi?

Pradžia nebuvo lengva. Per 10 metų be sporto buvau užsiauginusi ne vieną nereikalingą kilogramą, todėl pirminis mano tikslas buvo numesti svorio. Pirmus kelis mėnesius daug laiko praleisdavau ant kardio ir kitų salėje esančių treniruoklių. Susireguliavau mitybą, pradėjo kristi svoris. Po 3 mėnesių, kai šiek tiek sutvirtėjau, nusprendžiau išbandyti grupines treniruotes. Po pirmos treniruotės raumenis skaudėjo gal 3 dienas, tačiau nepasidaviau, nes sportas ne individualiai, o su grupe žmonių man patiko labiau, todėl palaipsniui pradėjau lankyti vis daugiau grupinių užsiėmimų ir vis rečiau sportuodavau viena. Ypač pamėgau trenerio Broniaus Burneikos vedamas funkcines treniruotes, jos suteikia man didžiausią energijos užtaisą! Susipažinau ir pradėjome bendrauti su kitais šių grupinių užsiėmimų lankytojais, susidarė savotiška bendruomenė, su kuria bendraujame ir už sporto klubo ribų, palaikome ir skatiname vieni kitus treniruočių metu.

Kokie tavo pasiekimai? Kaip jautiesi dabar?

Sportuoju jau 8 mėnesius. Per tą laiką atsikračiau 22kg antsvorio. Niekada taip gerai nesijaučiau: turiu be proto daug energijos, nesiliauju šypsotis, sulaukiu begalės komplimentų dėl savo pasikeitusios išvaizdos. Dabar galiu drąsiai pasakyti, kad tapau visiškai priklausoma nuo grupinių treniruočių ir ten besilankančių žmonių, kuriuos drąsiai galiu vadinti savo nauja šeima! Treniruotės po 2-3 valandas per dieną man tapo būtinybe, nebeįsivaizduoju savo gyvenimo be kasdienės sporto dozės. Noriu toliau tobulinti savo kūną ir tikrai žinau, kad ateityje pasieksiu dar geresnių rezultatų.

Marta

 

Marta
Grįžti į blogą