VIDEO: Grupinės treniruotės su irklavimo treniruokliais

Laisvalaikis | 2014.05.19

GOODLIFE klubo lankytojai pirmieji išbandė vis sparčiau populiarėjančius irklavimo treniruoklius „Concept2″. Čia buvo surengta mokomoji treniruotė, vedama profesionalaus trenerio Broniaus Burneikos. Treniruotė buvo pritaikyta ne profesionaliems sportininkams, o sporto klubo lankytojams, mėgėjams.

Po treniruotės su irklavimo pasaulyje ypač plačiai naudojamais treniruokliais, žmonės dalijosi tik geriausiais įspūdžiais ir dėkojo už puikią kardio treniruotę ir gyrė trenerį. Keletas dalyvių pripažino, jog iš pradžių buvo sunku įsijausti į muziką ir tempą, tačiau vėliau viskas ėjosi it per sviestą.

Treniruotę vedęs treneris Bronius Burneika pastebi, jog šiuo metu populiarėjančias funkcines treniruotes galima puikiai apjungti su treniruotėmis ant „Concept2″ treniruoklių. Dirbant su jais ne tik galima padaryti puikią „kardio” treniruotę, bet ir veiksmingai sustiprinti raumenyną, pagerinti širdies ir kraujotakos veiklą, sudeginti daugiau kalorijų per trumpą laiką. „Concept2” irklavimo treniruoklis žavi tuo, kad dirbant su juo galima treniruoti daug raumenų grupių vienu metu.

Paleisti video
Grįžti į blogą