Plokščias pilvas per uogas ir žuvį

Mityba | 2014.05.31

Dažnai girdime posakį, kad geriausiai pilvo raumenys yra ryškinami virtuvėje. Šiame juoke yra daug tiesos. Pratimai, kuriuos atliksite šimtus kartų sporto salėje ar namuose nepadės pamatyti išsvajotųjų kubelių ant pilvo tol, kol ignoruosite pagrindinius valgymo principus. Pateikiame keturis produktus, kurie palengvins kelią plokščio pilvo link.

  • Mėlynės ir gervuogės. Mėlynės yra labai stiprus antioksidantas, todėl puikiai tinka širdies ir kraujagyslių sistemos stiprinimui. Mėlynėse gausu medžiagų, kurios mažina cholesterolio kiekį.
  • Šaltųjų vandenų žuvys. Tunas, lašiša, skumbrė, menkė, silkė – jose gausu „Omega – 3“ riebalų, kurie saugo širdį, yra puiki priešuždegiminė priemonė, gerina atmintį bei inkstų funkcijas. Žuvis pasižymi dideliu baltymų kiekiu, kuris reikalingas raumens augimui.
  • Laisvėje augintų vištų kiaušiniai. Tai natūralus gamtos suformuotas baltymų ir kitų gyvybiškai reikalingų medžiagų šaltinis.
  • Geriamasis vanduo. Didžioji dalis mūsų kūno yra sudaryta iš vandens. Jo trūkumas žmogaus organizme gali būti daugelio negalavimų priežastimi. Dehidratacijos padariniai gali būti padidėjusios riebalų sankaupos, todėl labai svarbu, jog nuolat išgertumėte reikiamą kiekį vandens. Formulė, kurią rekomenduojame yra: kūno svoris (kilogramais) padaugintas iš 0,033 mililitrų per dieną. Kitaip sakant, jeigu sveriate 75 kilogramus, per dieną turite išgerti du su pusę litro vandens.
Grįžti į blogą