Noras padėti žmonėms gyventi sveikai paskatino tapti asmenine trenere

Laisvalaikis | 2015.01.21

Naujas veidas GOODLIFE klube. Asmeninė trenerė Agnė Rudzianskaitė studijuodama ISM Tarptautinį verslą ir komunikaciją, suprato, jog tai nėra tas kelias, kuriuo nori keliauti. Nuolatinis domėjimasis sveikata ir aktyvus gyvenimo būdas paskatino mokytis ir tapti asmenine trenere. Trumpai pakalbinome Agnę apie jos darbą, požiūrį ir ateities planus.

Kaip sportas atsirado tavo gyvenime ir kaip jis atrodė iki tol, kol tapai trenere?

Sportas mano gyvemime buvo visada. Būdama 5m. pradėjau šokti sportinius šokius, vėliau juos keitė kiti, paskui pradėjau treniruotis sporto klube. Sveikas gyvenimo būdas, aktyvus laisvalaikis ir sportas visada buvo mano gyvenime dar iki tol, kol tapau trenere. Kaip aš supratau, kad noriu savo gyvenimą sieti su sportu? Baigusi mokyklą studijavau ISM Tarptautinį verslą ir komunikaciją, bet baigusi studijas supratau, jog tai nėra tas kelias, kuriuo norėčiau eiti. Mane vis labiau traukė sportas ir noras padėti žmonėms sportuoti teisingai, išvengti operacijų ir atrasti sveiko gyvenimo malonumus.

Kokia Tavo treniravimo filosofija? Kokiomis metodikomis labiausiai remiesi dirbdamas su klientais?

Mano filosofija paprasta, judėti judėti judėti. Nesvarbu kiek tau metų, ką veiki gyvenime – jei negali užlipti į penktą aukštą nepavargęs, pakelti savo vaiko be nugaros skausmo ar pritūpti, kad užsirištum batą – tai jau didelė problema. Kiekvienas žmogus turi skirti laiko judėjimui, atrasti savo mėgstamą veiklą.

Savo klientus skatinu sveikai gyventi, teisingai sportuoti, ilsėtis ir puoselėti vidinę ramybę ir laimę. Vien tik sportas salėje kai kuriems žmonėms gali būti netgi žalingas, jei ateis nepavalgęs, nepamiegojęs, stresuotas. Žmogaus kūnas nesugeba atskirti ar stresas yra dėl to, kad nepavalgėme, neišsimiegojome, susipykome su draugu, ar pasportavome, todėl treniruotės metu labai svarbu į tai atsižvelgti, kad nepakenktų sveikatai. Dėl šios priežasties svarbu klausytis savo kūno.

Koks yra Tavo klientas?

Tai yra žmonės siekiantys kokybiško ir teisingo judėjimo, norintys pagerinti savo savijautą, atsikratyti viršsvorio, kenčiantys nugaros skausmus ir norintys gerai jaustis kiekvieną dieną.

Kokias dažniausiai pasitaikančias klaidas daro pradedantys sportuoti žmonės?

Dažniausia problema šiais  laikais yra ta, kad vartotojas ne visada sugeba atsirinkti tinkamą informaciją, kuri yra pateikiama viešai. Bloga ar gera informacija internene ir spaudoje yra labai laisvai prieinama todėl labai svarbu atskirti, kas tavo organizmui padės, o kas pakenks. Todėl atsiranda labai daug klaidų sportuojant. Treniruotės metu ir gyvenimiškoje situacijoje judesiai nėra atliekami teisingai, o tai ilgainiui tampa daugelio skausmšų priežastimi. Taip pat viena iš didžiausių problemų yra mąstymas, kad judėjimas yra trumpalaikė veikla, kuri padės siekti užsibrėžto tikslo, o jį pasiekus grįšime prie įprasto rėžimo.

Kaip atrodo tipinė individuali treniruotė?

Visos treniruotės prasideda nuo apšilimo, tada seka pagrindinė dalis ir baigiame kardio treniruokliu ar atvėsimu. Pagrindinė treniruotės dalis skiriasi kiekvienam klientui priklausomai nuo jo tikslų ir fizinės būklės. Dirbant individualiai su klientu jis yra ištestuojamas, atliekamas judesių ir laikysenos testas, jam yra sudaromas treniruočių planas ir stipriname silpnąsias kūno dalis.

Kokie Tavo profesiniai tikslai artimiausiems 5 metams ?

Su kiekvienais metais vis labiau išmanyti savo darbą, įgyti daugiau žinių ir tobulėti. Noriu kuo daugiau žmonių atvesti į sveiko gyvenimo kelią, priversti daugiau judėti, gerinti sporto rezultatus, parodyti naują treniravimosi metodą ir padėti išsivaduoti nuo juos kankinančių skausmų.

Grįžti į blogą