Naujas sveikatingumo portalas geram gyvenimui

Laisvalaikis | 2014.06.12

Šiandien Lietuvoje startavo unikalus geram gyvenimui skirtas projektas – „GOODLIFE Akademija“. Tai pirmasis tokio pobūdžio internetinis portalas, kuriame sporto treneriai patys rašys straipsnius sveikatingumo temomis ir nemokamai konsultuos norinčius pradėti sportuoti.

Naujas tinklaraštis atliks ir švietėjišką veiklą. Specialistai dalinsis savo asmenine patirtimi susijusia su sveikata, treniruotėmis sporto salėje, taisyklinga mityba ar laisvalaikiu.

„GOODLIFE Akademija“ reguliariai talpins filmuotą medžiagą iš treniruočių, įkels nuotraukas ir straipsnius. „Tam, kad žmonėms būtų maksimaliai naudinga ir įdomu, stengiamės filmuoti treniruotes, kaip taisyklingai atlikti vieną ar kitą pratimą. Mus vienijantis sporto klubas GOODLIFE yra Vilniuje, tačiau tikimės aprėpti visus sportu besidominčius žmones, ypač tuos, kurie nesinaudojo sporto klubų paslaugomis, tačiau mielai sportuoja namuose ar bėgioja parke“, – pasakoja akademijos vadovas Donatas Klimašauskas.

„GOODLIFE Akademijos“ skaitytojai susipažins su esminiais dalykais, pavyzdžiui, kodėl reikia pusryčiauti arba kaip taisyklingai apšilti prieš treniruotę. „Tokie, iš pažiūros smulkūs dalykai padeda gyventi geriau arba atvirkščiai – jaustis blogai. Mūsų tikslas, kad žmonės pradėtų sportuoti vos tik pabudę, vedžiodami šunį arba darytų minimalią mankštą darbe, kai atrodo jėgų nebėra. Atėję į sporto klubą ir nežinantys nuo ko pradėti, sužinos kaip tai daryti. O tie, kurie sporto klubus aplenkia ir treniruojasi savarankiškai, galės įsitikinti tai daro gerai ar ne“, – projekto tikslus pristato vienas iš asmeninių trenerių D. Klimašauskas.

Tinklaraščio konsultantai yra nuolatiniai sporto klubo darbuotojai. Vieni stažavosi JAV, kiti baigę kineziterapijos studijas, treti tarnavo Lietuvos kariuomenėje ar be perstojo yra nubėgę šimtą kilometrų. Profesionalai dalinsis tiek elementariais patarimais, tiek kvies į bendras treniruotes sporto klube ar, pavyzdžiui, Vingio parke.


 Apie sporto ir laisvalaikio klubą šeimai  GOODLIFE

Sporto ir laisvalaikio klubas šeimai GOODLIFE įsikūręs Priegliaus g. 1, Vilniuje, PC PUPA. Kruopščiai parinktas paslaugų asortimentas siūlo sporto, laisvalaikio, sveikatingumo ir vaikų užimtumo paslaugas visai šeimai. Džiaukis aktyviu laisvalaikiu ir gera savijauta kiekvieną dieną.

Grįžti į blogą