Kelias į energiją per taisyklingą kvėpavimą

Sveikata | 2014.05.14

Veiksmas, kurį žmogus padaro tik gimęs turi didelę įtaką mūsų visų sveikatai. Tam, kad gyventume, turime kvėpuoti. Bet ne visi susimąstome, kad gyvensime ir jausimės dar geriau tada, kada įprasime taisyklingai kvėpuoti.

Sėdėdami daug valandų be pertraukų prie stalo nepastebime, jog sugriūname kėdėje: galva pakrypsta į priekį, pečiai sukrenta į vidų, o krūtinės ląsta yra spaudžiama. Dėl to įprantame kvėpuoti ne visu plaučių tūriu ir daugelis mūsų organų negali optimaliai atlikti savo funkcijų.

Taisyklingai kvėpuoti nieko nekainuoja ir užima vos kelias akimirkas per dieną – tereikia įprasti kontroliuoti save ir tokiu būdu išugdyti taisyklingą kvėpavimo būdą.

Kaip taisyklingai įkvėpti ir gauti daugiau deguonies:

  • Pridėkite vieną delną ant savo pilvo, o kitą ant krūtinės. Tokiu būdu pajusite, kuria kūno dalimi įkvepiate pirmiausiai.
  • Daugelis jūsų pirmiausiai užpildys krūtinę, o turi būti atvirkščiai. Įkvėpkite per nosį.
  • Pasistenkite išlaikyti savo liežuvį viršutinėje burnos dalyje (jei nurysite seilę, liežuvis atsidurs reikiamoje padėtyje).
  • Maždaug pirmi du trečdaliai oro turėtų užpildyti Jūsų pilvo sritį. Ir tik paskutinis trečdalis įkvėpimo turėtų užpildyti krūtinę.
  • Iškvepiant atsipalaiduokite ir leiskite sau ramiai išpūsti orą.

 

Praktikuokite šį kvėpavimo būdą kasdien, kol jis taps įpročiu. Reguliariai taip kvėpuodami pastebėsite, jog turite gerokai daugiau energijos, esate darbingesni ir sveikesni.

Grįžti į blogą