Jau vaikystėje šokiai tapo didele dalimi mano gyvenimo!

Laisvalaikis | 2015.01.28

Nauja GOODLIFE grupinių užsiėmimų trenerė Monika Šivickytė neslepia plačios šypsenos pasakodama apie nuotaikingas šokių treniruotes „ZUMBA”. Savo kailyje nesitveriančią studentę Moniką, kuri Vilniaus universitete kremta sunkias teisės studijas, pakalbinome apie jos kelią iki ZUMBA trenerės.

Kaip sportas atsirado tavo gyvenime ir kaip jis atrodė iki tol, kol pradėjai dirbti trenere?

Visada mėgau aktyviai leisti laisvalaikį. Tinklinis, kvadratas, riedučiai buvo vieni įdomiausių mano užsiėmimų. Pirmoje klasėje pradėjau lankyti šiuolaikinių šokių kolektyvą „Areka“ ir nuo to laiko be šokių nebegaliu. Teko būti ir kitų šokių kolektyvų „Kosmėja“, „Asorti“ nare. Būtent šokiai tapo mano gyvenimo dalimi. Vėliau išmėginau aerobikos treniruotes. Jos man patiko, tačiau mamos dėka atradau Zumbą. Šis dviejų man patinkančių dalykų – aerobikos ir šokių –  junginys yra „superinis“. Tai kartu ir sportas, ir šokiai – atgaiva kūnui ir sielai.    

Kokia Tavo treniravimo filosofija? Kokiomis metodikomis labiausiai remiesi dirbdama su klientais? 

Mano nuomone, į treniruotes atėjęs žmogus turi užmiršti, kad jis atėjo į treniruotę. Stengiuosi, kad užsiėmimuose žmonės jaustųsi lyg šventėje. Pasinertų į nuotaikingą Lotynų Amerikos muziką, pamirštų rūpesčius, atsikratytų streso, o tuo pačiu ir sudegintų kalorijų. Mano tikslas – pasportavę, kupini gerų emocijų ir besišypsantys klientai. 

Koks yra Tavo klientas?

Mano klientai yra visi žmonės, kurie nori pagerinti savo fizinę formą, išmokti Lotynų Amerikos šokių žingsnelių ir patirti tik geras emocijas. 

Kokias dažniausiai pasitaikančias klaidas daro pradedantys sportuoti žmonės? 

1)     Pasirenka per didelį krūvį, o tada apkraunama širdis.

2)     Neadekvačiai mažina maisto racioną.

3)     Vartoja per mažai vandens.

Kaip atrodo tipinė ZUMBA treniruotė? 

Pradedame nuo trumpo apšilimo. Vėliau derindami greitą ir lėtą tempą  pasineriame į paprastus, bet žaismingus kumbijos, regetono, mambo, merengo, salsos ir kitus šokių ir aerobikos judesius. Treniruotės pabaigoje šokame bachata, atliekame atvėsimo, tempimo pratimus.

Kokie Tavo profesiniai tikslai artimiausiems 5 metams? 

Noriu tobulėti zumbos srityje, išbandyti kitas jos rūšis – Zumba Step, Zumba Kids, Zumba Toning. Taip pat domiuosi kvalifikacijos kėlimu ir kituose grupinių užsiėmimų srityse.

Sportiniai pasiekimai

2002 m. Šiaulių miesto sporto varžybos „Sportuok ir būk sveikas“ – 2 vieta

2003 m. Tarptautinis šiuolaikinio šokio festivalis „Coliukė“ – dalyvė

2005 – 2009 m. Mėgėjų meno kolektyvų ir atlikėjų festivalis „Rudens mozaika“ – dalyvė

2009 m. Sportinės orientavimosi varžybos – 1 vieta

2013m. „Nike“ konvencija – dalyvė 

Grįžti į blogą